acem2019delhi.com

Eğlenceli Matematik 1. Kitap

Responsive image
Matematik artık çok daha eğlenceli…Eğlenceli Matematik 1, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Eğlenceli Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak dizideki kitapların en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak.
YAYIN TARİHİ:
2017-04-17
DOSYA BOYUTU:
12,51
ISBN:
6053412373
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Garda Turner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Eğlenceli Matematik 1. Kitap PDF

Eğlenceli Matematik 1. Kitap harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Garda Turner. Okuyabilirsin Eğlenceli Matematik 1. Kitap sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 1, uzman öğretmenlerin Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler ... Eğlenceli Matematik 1. Kitap %25 İndirimli Judy Tertini ... . Eğlenceli Matematik 1. Kitap. Yayınevi: 1001 Çiçek Kitaplar. Yazar Eglenceli Matematik kitaplari ile çocuklar matematigi eglenerek ögrenecek ve ögrendikçe daha çok sevecekler. 13.88 TL. Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin... Judy Tertini. Kitap Tanıtımı. Matematik artık çok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin ... Eğlenceli Matematik Etkinlikleri E-Kitap ... . Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin... Judy Tertini. Kitap Tanıtımı. Matematik artık çok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. 18.50 TL. Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin... Judy Tertini. Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik 1, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Yemek Kitapları. Back. Türk Mutfağı. Eğlenceli Matematik 1. Kitap. Judy Tertini. Çevirmen: Ahmet Antmen. Eğlenceli Matematik 1. Kitap En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Eğlenceli Matematik 1. Kitap. 13.87 TL. Sepete ekle. 14.99 TL. Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin... Eğlenceli Matematik 1. KitapKağıt Kapak - 18 Haziran 2018. Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli Matematik 1. Kitap Yıl : 2015,00000000Sayfa Sayısı : 48,00000000 Zeka Çöpü 4 Çocuk Kitapları » 7-12 Yaş » Eğitici ve Yardımcı Kitaplar » Eğlenceli Matematik 1. Kitap. Eğlenceli Matematik 1. 5,0 (0 Yorum). Marka 1001 Çiçek Kitaplar. Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli Matematik 1. Kitap. 1001 Çiçek Kitaplar. Judy Tertini. Eğlenceli Matematik 1. Kitap - 334479 - Diğer - Matematik artık çok daha eğlenceli… Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli Matematik 1. Kitap. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Eğlenceli Matematik 1. Kitap. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız....