acem2019delhi.com

Kanser Yapan Yalnızlık

Responsive image
AŞK, KADIN, GECE VE İNTİHAR! Hâlâ duyguların varsa bu kitabı okuma, Zîra, sonrasında edilen intiharlardan sorumlu değilim! Nefes alamadıkların var bu satırlarda. Kusamadıkların. İçinde saklayamadıkların var. Okurken belki küfür stoğunun bir parçasını bana ayıracaksın. Gizlemeye çalıştığın maske kalıplarını bulacaksın sayfalarda. Canın yanacak. Hayatını ve yaşamını tekrar sorgulayacaksın. O yüzden bir daha düşün. Senelerce bilinç altına attığın intihar senaryoların canlanacak göz bebeklerinin tam ortasında. O, yıllar önce banyo raflarına hapsettiğin jiletleri tekrar çıkaracaksın kirli tırnaklarınla. Okurken ciğerlerini nikotin nöbetlerine yatıracaksın. Acıyacaksın. Bolca kanayacaksın. Ama susacaksın. Bağıramayacaksın!!!
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
6,93
ISBN:
6059825306
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adem Eysenboğa
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kanser Yapan Yalnızlık PDF

Kanser Yapan Yalnızlık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adem Eysenboğa. Okuyabilirsin Kanser Yapan Yalnızlık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz ... Kanser Yapan Yalnızlık Adem Eysenboğa Gece Kitaplığı Bu Mudur? ... . Aşk, Kadın, Gece ve İntihar! Hala duyguların varsa bu kitabı okuma, Zira, sonrasında edilen intiharlardan sorumlu değilim! Nefes alamadıkların var bu satırlarda. Kusamadıkların. ...olan bireylerin daha uzun seneler yaşadığının altını çizerek, “Sosyalleşmek, sağlıklı beslenmek ya da spor yapmak kadar önemli” ifadesini kullandı. Yalnızlık kanser yapıyor |. İlginizi Çekeb ... Kanser Yapan Yalnızlık - Adem Eysenboğa - Gece... | Kitapkolik.com ... . Yalnızlık kanser yapıyor |. İlginizi Çekebilir. ...Yalnızlık fiyat, Kanser Yapan Yalnızlık hepsiburada, Kanser Yapan Yalnızlık idefix, Kanser Yapan Yalnızlık kitapyurdu, Kanser Yapan Yalnızlık konusu, Kanser Yapan Yalnızlık oku, Kanser... Kanser Yapan Yalnızlık. Yazar: Adem Eysenboğa Yayinevi: Gece Kitaplığı. Kanser Yapan Yalnızlık PDF İndir. Kanser Yapan Yalnızlık gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da ePub olarak edinmek istiyorsanız......