acem2019delhi.com

Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var?

Responsive image
Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlencenceli bir şekilde geliştirmektedir. Kitaptaki 80'den fazla kapak, okul öncesi çocukların sayıları bulma, isimlendirme ve üzerinde düşünme yeteneklerini ilerletir.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-20
DOSYA BOYUTU:
5,1
ISBN:
6055950842
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? PDF

Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Sayılar Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ecerilerini eğlenceli bir şekilde geliştirmektedir ... Sayılar Kitabım - Kapağın Altında Ne Var? - Kolektif - Mikado Yayınları ... . SAYILAR KİTABIM,,Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlenceli bir şekilde ge. Destek Hattı: 0850 430 04 82 [email protected] Kelimeler Kitabım kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kolektif kitapları ve Mikado Yayınları 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Kitapta 80'den fazla kapak, okul öncesi ço ... Sayılar Kitabım - Kapağın Altında Ne Var? Fiyatı ... .com'da. Kitapta 80'den fazla kapak, okul öncesi çocukların sayıları bulma, isimlendirme ve üzerinde düşünme yeteneklerini ilerletir. Kapağın Altında Ne Var? Sayılar Kitabım Kolektif. Sayılar Kitabım ise küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlenceli bir şekilde geliştiriyor. Yine burada da "Kapağın altında ne var?" sorusu soruluyor. Kitabın kapak kalınlığı 1mm yapraklarının kalınlığı ise 0.2 mm dir. Kitabın hacmi 1 dm küp olduğuna göre kitap kaç yapraklidir? Şikayetim var! gönderen Moohnessteanes 21.10.2017. Hepsi kitap dergi Kırtasiye Özel fiyat turkısh ınt. Hepsi tr en fr. Robınson crusoe 389. Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlenceli bir şekilde geliştirmektedir. Kitapta 80'den fazla kapak, okul öncesi çocukların sayıları bulma... Sayılar Kitabım (Kapağın Altında Ne Var?) Yayınevi. Mikado Yayınları. Basım 2012 26x21 cm Karton Kapak TÜRKÇE. Barkod. 6055950842. Sayılar Kitabım - Mikado Yayınları - 9786055950842 - Kolektif - %22 indirimli - Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme. Sayılar Kitabım. Kapağın Altında Ne Var? Kolektif Mikado Yayınları. Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayıları eşleştirme becerilerini eğlenceli bir şekilde geliştirm... Kidega ailesinden size mesaj var! Çocuklar, kitaptaki çarkları çevirerek ve kapakları kaldırarak sayılar, renkler, şekiller ve zıtlıklar gibi konuları eğlenerek öğrenecekler. Kapak: Ciltli. Sayılar Kitabım. Bu sevimli kitap, küçük çocukların sayma, sayıları tanıma ve sayılarıeşleştirme becerilerini eğlencenceli bir şekilde geliştirmektedir.Kitaptaki 80'den ...