acem2019delhi.com

Allah'a Firar Etmek

Responsive image
Âlemlerin Rabbi olan Allah Azze ve Celle, “Fe firru illallah” diye gür bir nida ediyor. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah’a firar etmek ile yani “Fe firru illallah” ayeti ile eş değerdir.Firar edin ki dünya, asli anlamına kavuşsun; kul, hakiki kalıbına bürünsün. Kalp, yürek adını alıp iman ile Allah’a yürüsün.Firar edelim ki dünya meşgalesi içinde kaybolmayalım. Firar edelim ki yüreğimizi, dünya içine hapsetmeyelim. Dünyadan azat olmuş, özgür bir kul olarak yürüyelim.Her yerden özgürlüğümüz kısıtlanırken, bizi kısıtlayan ne varsa ondan firar edip Allah’a kaçalım. Çünkü bizler, bu dünyaya mahkûm edilmiş kullarız. Mahkûmluğumuz, imtihanımızın adıdır. Bizler, yakamıza astığımız prangalardan, kelepçe vasfı gören dünyevi tüm istek ve arzulardan yakamızı sıyırıp, Allah’ın çağrısına uymalıyız.O’na firar etmeliyiz.Dünyayı geride bırakmalıyız. Mahkûmluk zincirini ancak ve ancak, Allah’a firar ederek kırabiliriz.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-04
DOSYA BOYUTU:
8,37
ISBN:
6055095475
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fatih Özkan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Allah'a Firar Etmek PDF

Allah'a Firar Etmek harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fatih Özkan. Okuyabilirsin Allah'a Firar Etmek sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir ... Allaha Firar Etmek > Fatih Özkan > Ahir Zaman Yayınları > Final... ... . Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir. 13.61 TL. Allaha Firar Etmek - Âlemlerin Rabbi olan Allah Azze ve Celle, Fe firruillallah diye gür bir nida ediyor. 'a tabi olmak, 'a koşmak, 'a firar etmek. Dünyayı, nefsi ve şeytanı aldatır. Burada Allah'a firar etmek lazım. 13 TL. Tüm insanlığa bir emi ... Fe Firrû İlâllâh (Öyleyse Allah'a Firar Edin (Kaçın Ve Sığının) ... . 'a tabi olmak, 'a koşmak, 'a firar etmek. Dünyayı, nefsi ve şeytanı aldatır. Burada Allah'a firar etmek lazım. 13 TL. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firru illallah" ayeti ile eş değerdir. Fatih Özkan. Âlemlerin Rabbi olan Allah Azze ve Celle, "Fe firru illallah" diye gür bir nida ediyor. Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi... Tüm insanlığa bir emirde bulunuyor. Belki de yaratılış sebebimiz olan kulluğun özüne kavuşmanın şifresi, dünyadan Allah'a firar etmek ile yani "Fe firruillallah"ayeti ile eşdeğerdir....