acem2019delhi.com

Ümmid-i Aşkım Fikriye

Responsive image
Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır.Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır.Ama bu sadece masallarda böyledir.Bir yalnız adam, Çankaya Köşkü’nün o zamanki Ankara’nın bütün güzelliklerini gören balkonundadır.Bir ağustos sabahıdır.Güneş kendine has sükûneti içinde yavaş yavaş doğmaktadır.Bu yalnız adam, derin düşünceler içinde kâğıdı kalemi eline alır. Erkenden kendisini terk edip giden, onarılmaz acılar içinde bırakan, adını unutamadığı bir kadının arkasından yazmaya başlar. Yazdıkları bir şiir değil, bir ağıttır.Bir hüzün gibi geldi geçti hayalimden,Şikâyetçi olmadı yorgun başımdan,Bambaşka bir lezzetti sunduğu kahve fincanından,Kaybolup gitmesi mümkün değil sızlayan vicdanımdan.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-04
DOSYA BOYUTU:
12,22
ISBN:
9752205482
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Eriş Ülger
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ümmid-i Aşkım Fikriye PDF

Ümmid-i Aşkım Fikriye harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Eriş Ülger. Okuyabilirsin Ümmid-i Aşkım Fikriye sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i Aşkım Fikriye - Eriş Ülger. 19.60 TL ... Ümmid İ Aşkım Fikriye - Eriş Ülger | Kitapaktif.com ... . Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır. Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır. Ama bu sadece masallarda böyledir. Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır. Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır. Ama bu sadece masallarda böyledir. 23.80 TL. Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır. Genellikle masallar hep mutlu sonuçlan ... Atatürk'ün Şiiri: Ümmid-i Aşkım Fikriye - Derin Hikayeler ... . Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır. Ama bu sadece masallarda böyledir. Araştırma - İnceleme. Ümmid-i Aşkım Fikriye. Ümmid-i Aşkım Fikriye. Yeni. Ücretsiz Kargo. S. Eriş Ülger. Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır. 22.40 TL. Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır. Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır. Ama bu sadece masallarda böyledir. 24.64 TL. Fikriye Hanım, Gazi Mustafa Kemal Paşa için bazen bir gerçek bazen bir masaldır. Genellikle masallar hep mutlu sonuçlanır. Ama bu sadece masallarda böyledir. Eriş Ülger'nin hazırlayıp Bilgi Yayınevi tarafından sunulan Ümmid-i Aşkım Fikriye kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Kitap Adı : Ümmid-i Aşkım Fikriye Yazar : Eriş Ülger Yayınevi : Bilgi Yayınevi Tür : Araştırma Fiyat : 22 TL. Eriş Ülger 'Ümmid-i Aşkım Fikriye'de Fikriye Hanım'ın hayatını konu alıyor. Not alanında Ümmid-i Aşkım Fikriye Eriş Ülger PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır....