acem2019delhi.com

Kelimeler Kitabım / Kapağın Altında Ne Var?

Responsive image
Bu sevimli kitap, kaldırılabilir minik kapakları sayesinde küçük çocukların, kelimeleri resimlerle eşleştirirerek öğrenirken, eğlenmelerini sağlıyor, ni okumaya başlayanlar için kelimeleri tanımak; okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? Kelimeler kitabım', aynı zamanda vazgeçilmez bir oyun kitabı olarak çocuğunuzun elinden düşmeyecektir.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-20
DOSYA BOYUTU:
6,70
ISBN:
6055950859
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kelimeler Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? PDF

Kelimeler Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Kelimeler Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bancı Dilde Kitaplar... Hepsi kitap dergi Kırtasiye Özel fiyat turkısh ınt ... Kapağın Altında Ne Var? Kelimeler Kitabım - Kitap Kolektif ... . Hepsi tr en fr. Robınson crusoe 389. ...için kelimeleri tanımak; okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? Bu kitaba henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu yapan siz olun. - Kelimeler Kitabım', aynı zamanda vazgeçilmez bir oyun kitabı olarak çocuğunuzun elinden düşmeyecektir. Kapağın Altında Ne Var? Kelimeler Kitabım Felicity Brooks. Kelimeleri var ... Kelimeler Kitabım / Kapağın Altında Ne Var? - Kollektif ... . Kapağın Altında Ne Var? Kelimeler Kitabım Felicity Brooks. Kelimeleri var? Kelimeler Kitabım - Mikado Yayınları - 9786055950859 - Kolektif - %22 indirimli - Bu sevimli kitap, kaldırılabilir minik kapakları sayesinde küçük çocukların, k. Kapağın Altında Ne Var? "Kapağın altında ne var? - Kelimeler Kitabım" Kaldırılabilen minik kapakların olduğu eğlenceli ve öğretici bir kitap. Kelimelerin resimlerle eşleştirilmesi kitabın bir oyun kitabına dönüşmesini sağlıyor. Yeni okumaya başlayanlar için kelimeleri tanımak; okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? - Kelimeler Kitabım', aynı zamanda... ...okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? Kelimeler kitabım', aynı zamanda vazgeçilmez bir oyun kitabı olarak çocuğunuzun elinden... Önerilerimiz: Kelimeler Kitabım ve Sayılar Kitabım... Yine burada da "Kapağın altında ne var?" sorusu soruluyor. Sayfalarda hangi sayı yer alıyorsa, o sayı kadar resim bulunması isteniyor. Yeni okumaya başlayanlar için kelimeleri tanımak; okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? - Kelimeler Kitabım', aynı zamanda... ...okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? Kelimeler kitabım', aynı zamanda vazgeçilmez bir oyun kitabı olarak çocuğunuzun elinden... Yeni okumaya başlayanlar için kelimeleri tanımak; okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? - Kelimeler Kitabım', aynı zamanda... ...okumayı sökmüş olanlar için ise pratik yapmak konusunda ideal bir kaynak olan 'Kapağın altında ne var? Kelimeler kitabım', aynı zamanda vazgeçilmez bir oyun kitabı olarak çocuğunuzun elinden... Kelimeler Kitabım (Kapağın Altında Ne Var?) Yayınevi. Mikado Yayınları. Basım 2012 26x21 cm Karton Kapak TÜRKÇE. Barkod. 6055950859....