acem2019delhi.com

Ay Kırıkları

Responsive image
Popüler tarih kitaplarıyla ünlü Claudia Hampton,ölüm döşeğinde sessiz sedasız yatarken, aslında zihninde en önemli eserini yazmaktadır: Bir dünya tarihi. Belki de daha çok kendi dünyasının tarihi...Tarih, eğer birçok sesten oluşan bir bileşimse, Claudia'nın kişisel mozaiğini de hayatına girmiş farklı kişiler oluşturur: II. Dünya Savaşı sırasında savaş muhabirliği yaparken tanıştığı, hayatının aşkı Tom; yakınlıkları zaman zaman tehlikeli bir hal alan kardeşi Gordon; ondan beklediği şefkati bir türlü göremeyen kızı Lisa; artık "tarihten emekli olmuş" annesi ve himayesine aldığı Macar öğrenci Laszlo...Tarihin doğrusal bir hatta ilerlediğini kabul etmek yerine, geri dönüşler ve anlatıcı değişimleri ile "kendine has bir biçim" geliştiren bu anlatı, tüm özgünlüğüne rağmen kişisel tarihleri kuşatan "büyük tarihe" teslim olacaktır.Penelope Lively, güçlü kurgusal yapısı ve dönemini etkili bir şekilde yansıtan anlatımıyla 1987 yılında "Booker Ödülü"nü kazanan Ay Kırıkları ile modern zamanların en inandırıcı ve akılda kalıcı kadın karakterlerinden birini edebiyat tarihine armağan ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2012-03-01
DOSYA BOYUTU:
9,61
ISBN:
9752899926
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Penelope Lively
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ay Kırıkları PDF

Ay Kırıkları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Penelope Lively. Okuyabilirsin Ay Kırıkları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ları'nda bizlere naif bir dille özlemeyi sevginin arkasında durmayı unutmamayıhayatın ağırlığı altında yüreğini ve "yar"ini ezdirmemeyi dermanını kimselere soramadığı ... Ay Kırıkları Hatice Erdemir Kuzu ... ... Hatice Erdemir Kuzu. Mesut Avcı ilk şiir kitabı Ay Kırıkları'nda bizlere, naif bir dille özlemeyi, sevginin arkasında durmayı, unutmamayı,hayatın ağırlığı altında yüreğini ve "yar"ini ezdirmemeyi... 13 TL. Mesut Avcı ilk şiir kitabı Ay Kırıkları'nda bizlere, naif bir dille özlemeyi, sevginin arkasında durmayı, unutmamayı, hayatın ağırlığı altında yüreğini ve ... Ay Kırıkları | bkmkitap.com ... ... 13 TL. Mesut Avcı ilk şiir kitabı Ay Kırıkları'nda bizlere, naif bir dille özlemeyi, sevginin arkasında durmayı, unutmamayı, hayatın ağırlığı altında yüreğini ve "yar"ini ezdirmemeyi... Ay Kırıkları,Everest Yayınları,9789752899926 Penelope Lively. Sepete At Hemen Al. Ay Kırıkları Hatice Erdemir Kuzu Hayal Yayınları 3990000006580 Hatice Erdemir Kuzu. Penelope Lively, güçlü kurgusal yapısı ve dönemini etkili bir şekilde yansıtan anlatımıyla 1987 yılında Booker Ödülünü kazanan Ay Kırıkları ile modern zamanların en inandırıcı ve akılda kalıcı kadın... Ay Kırıkları en iyi fiyatla Hepsiburad...