acem2019delhi.com

İyi Tanrının Çocukları

Responsive image
“İşte böyle… Hayat sahip olduğun her şeyi bir anda çeker alır elinden.Öylece bakakalırsın.”Göksel ve Poyraz… İki yıl önceki Sevgililer Günü’nde hayatları değişen iki insan. Sevgililer Günü farklı nedenlerle onlariçin bir dönüm noktası olmuş, Poyraz geçirdiği kaza nedeniyle sakatlanmış, Göksel ise bir aşk uğruna hayatını mahvetmiştir.Poyraz’ın verdiği gizemli iş ilanı, ikisinin tanışmasına vesile olur. Ve birlikte geçmişe doğru tedirgin edici bir yolculuğa çıkarlar. Poyraz’ın yaşamak ve ölmek arasında bir seçim yapmaya çalıştığı, Göksel’in ise yaşadığı travmayla boğuştuğu bir yolculuktur bu.İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine,temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-04
DOSYA BOYUTU:
7,95
ISBN:
6050927313
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Neslihan Acu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İyi Tanrının Çocukları PDF

İyi Tanrının Çocukları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Neslihan Acu. Okuyabilirsin İyi Tanrının Çocukları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman ... Neslihan Acu - İyi Tanrının Çocukları | Sözcü Kitabevi ... . Neslihan Acu. Hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman… "İşte böyle… 15.68 TL. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpı ... Neslihan ACU - İyi Tanrının Çocukları ... .68 TL. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman. 17.68 TL. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman. Asi bir anne ve babanın (Adem ve Havva'nın) çocukları olmamız nedeniyle "Tanrının düşmanı" (Romalılar 5:10) "Gazap çocukları" Ancak bu hakkı İsa Mesih sayesinde alabileceğimizi iyi bilmeliyiz. İyi Tanrının Çocukları, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 26 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: İyi Tanrının Çocukları. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı aşklar yalnızlıklar ve dostluklar üzerine temposu hiç düşmeyen okuru insan ruhunun derinliklerine götüren çarpıcı bir roman. 2.50/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. İyi Tanrının Çocukları. Doğan Kitap. 7.73. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman. İyi Tanrının Çocukları Yazarı Kimdir? Yukarıda 6050927313 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat İyi Tanrının Çocukları yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Aydın Boysan vermekteyiz. 17.04 TL. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman. İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman....