acem2019delhi.com

Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi

Responsive image
Organizasyonlar fonksiyonlarını yürütürken bilgi ve belge üretir. Rapor, ödeme emri, meclis kararı gibi türleri bulunan belgeler, üretildiği kurumun kendi öz kaynakları olup tek, otantik ve o kuruma özgüdür. Önceleri arşiv malzemesi olarak görülen belgeler, gerek Bilgi Edinme Kanunu uygulamaları ve gerekse Elektronik Belge Yönetimi Sistemlerinin kurulması için daha da önemli hale gelmiştir. Bilgi edinme özgürlüğü kapsamında gelece taleğleri karşılayıp, karar mekanizmalarının bilgi ihtiyacına cevap verebilmek içib kurumsal bilgi ve belgelerin erişilebilir halde tutulması gerekir. Bunun gerçekleştirilmesi ise sistem anlayışı içerisinde geliştirilecek bir belge yönetimi bakış açısıyla mümkündür. Bu kitap belediye, üniversite, bakanlık veya özel bir işletmede güncel belgelerin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda temel kavramları açıklamakta, doğru strateji geliştirmek için etkili uygulama teknikleri sunmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2018-09-30
DOSYA BOYUTU:
12,48
ISBN:
6056807145
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Niyazi Çiçek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi PDF

Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Niyazi Çiçek. Okuyabilirsin Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...l gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması ... Kurumsal Bilgi Sistemleri ve Belge Yönetimi %20 İndirimli Özgür Külcü ... ... 36 TL. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması... Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu ... Belge Üretimi ve Kurumsal Bilgi Yönetimi ... . Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve. Hazırlanan kitabın kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Description. Özdemirci, Fahrettin. "Belge Üretimi ve Kurumsal Bilgi Yönetimi" 21. Bilgi yönetimi ve belge yönetimi yöntem ve sorumlulukları benzer olmakla beraber tamamen birbirinin aynı değildir. Konuya göre Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü listeleme. Ana Sayfa. Edebiyat Fakültesi. Kurumsal Belge ve Arşiv Yönetimi Uygulamaları: Kalkınma Bakanlığı Örneği . Bunun gerçekleştirilmesi ise sistem anlayışı içerisinde geliştirilecek bir belge yönetimi bakış açısıyla mümkündür. Kitabın basım bilgileri. Adı: Kurumsal Bilgi ve Belge Yönetimi. Kurumsal Bilgi Sistemleri ve Belge Yönetimi - Özgür Külcü. Hiperlink Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 280 Puan. Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. 36.90 TL. Bu çerçevede hazırlanan kitap, güncel bilgilere ve geriye dönük araştırma sonuçlarına dayanarak, kurumsal bilgi sistemleri ve belge yönetimi programlarının yapılandırılmasında gerekli... Hazırlanan kitabın, kurumsal bilgi ve belge yönetimi sistemleri geliştirmek isteyen ve bu konuda yol gösterici çalışmalara ulaşmakta zorluk çeken kişilere ve kuruluşlara yararlı olması umulmaktadır. Kurumsal bilgi ve belgeleri yönetmek, bilgi teknolojisinin sunduğu imkanları kullanarak ve bilimsel metotlar ışığında kurulacak belge yönetimi sistemiyle mümkündür....