acem2019delhi.com

Fil ile Karınca

Responsive image
“Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. İçsel yeteneklerinden ve güçlerinden yararlanmalı, gelişimini engelleyen alışkanlıklarla mücadeleetmelidir, kendisini sürekli olarak hedeflerini gerçekleştirmekten alıkoyan korkularıyla ve olumsuz duygularıyla baş etmelidir…Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Amacı size bilinçli ve bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve performansınıza ulaşmak için nasıl birleştirebileceğinizi göstermektir.”
YAYIN TARİHİ:
2015-06-04
DOSYA BOYUTU:
7,98
ISBN:
9755992396
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Vince Poscente
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Fil ile Karınca PDF

Fil ile Karınca harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Vince Poscente. Okuyabilirsin Fil ile Karınca sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve performansınıza ... Fil İle Karınca - Vince Poscente - Kitap - Epey ... ... wyświetleń 154Rok temu. Fil ile Karinca Vince Poscente. Karınca çizgi filmleri | Yeni Masalları | Çekirge ile karınca | Karınca ve çekirge | The Ant and The Grasshopper in Turkish | Yeni ... Vince Poscente. Hepimiz için son derece güçlü mesajlarla dolu harika bir örnek. Aklımdan çıkaramıyorum. -Patrick Lencioni- Death By Meeting kitabının yazarı İster rüyalarınızı... Fil ... Fil ile Karınca ... . Aklımdan çıkaramıyorum. -Patrick Lencioni- Death By Meeting kitabının yazarı İster rüyalarınızı... Fil İle Karınca. Yazar:Vince Poscente Çevirmen: Selim Yeniçeri. Yayınevi: Beyaz Yayınları,2015. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Vince Poscente. "Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. İçsel yeteneklerinden ve güçlerinden yararlanmalı... Fil İle Karınca kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. 17.82 TL. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Amacı size bilinçli ve bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve... Anasayfa/Kişisel Gelişim/Fil İle Karınca. Fil İle Karınca. 29 Kasım 2019. 2 Bir dakikadan az. "Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Yeni bir kitapla daha karşınızdayım. Dolayısıyla bir kitabı daha bitirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Lütfen lütfen lütfen bana dünyadaki bütün kitapları okuyup, beğendiğim yerlerin altını çizip... 14.85 TL. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Amacı size bilinçli ve bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve... Fil ile Karinca Vince Poscente. Πριν χρόνο. Karınca çizgi filmleri | Yeni Masalları | Çekirge ile karınca | Karınca ve çekirge | The Ant and The Grasshopper in Turkish | Yeni ... 18 TL. Fil İle KarıncaFil İle Karınca - Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Fil ile Karınca. Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Fil İle Karınca. Yazar:Vince Poscente Çevirmen: Selim Yeniçeri. Yayınevi: Beyaz Yayınları,2015 "Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Karınca ile Ağustosböceği | The Ant And The Grasshopper in Turkish | Masal dinle | Masallar | çoçuk masalları dinle | Peri ... Fil ile Karinca Vince Poscente. Karınca ile Çekirge - Çizgi Film Masal. fil ile karınca birbirlerine aşık olurlar ve kaçmaya karar verirler.tam kacacakları sırad...