acem2019delhi.com

Küçük Çocuğun Bayramı / Peygamberimizden Çocuklara -2

Responsive image
Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği düzeyde olayları ve hadisleri seçtik. Metinlerin seslendirilmesi ise çocuklara, kendi başlarına istedikleri kadar dinleme, öğrenme olanağı sunmaktadır. Yine sesli anlatım Türkçelerinin gelişmesini, konuşma ve anlama yeteneklerinin artmasını sağlayacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2016-05-12
DOSYA BOYUTU:
10,24
ISBN:
9944970280
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Çocuğun Bayramı / Peygamberimizden Çocuklara -2 PDF

Küçük Çocuğun Bayramı / Peygamberimizden Çocuklara -2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Küçük Çocuğun Bayramı / Peygamberimizden Çocuklara -2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k ve onların anlayabileceği... Kargo dahil en ucuz20,34 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git ... Peygamberimizden Çocuklara - Küçük Çocuğun Bayramı, Hilal... ... . Küçük Çocuğun Bayramı Peygamberimizden Çocuklara 2. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Küçük Çocuğun Bayramı Peygamberimizden Çocuklara 2. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Peygamberimizden Çocuklara 1: Kırmızı Gagalı Kuş Peygamberimizden Çocuklara 2: Küçük Çocuğun Bayramı Peygamberimizden Çocuklara 5: On Gümüşün Bereketi Küçük Çocuğun Bayramı Peygamberimizden Çocuklara 2. Bu seride Peygamberimizin yasadigi bazi olaylari ve buna binaen söyledigi hadisleri rivayetin aslini koruyar ... Küçük Çocuğun Bayramı Peygamberimizden... | En Ucuzu Akakçe ... . Bu seride Peygamberimizin yasadigi bazi olaylari ve buna binaen söyledigi hadisleri rivayetin aslini koruyarak hikayelestirdik. ...5 yaşlar...