acem2019delhi.com

Devr-i İfsat

Responsive image
Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yeryüzünde hükmünü sürdüren program sayısı teke indi. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, “ifsat programı”. Yani artık devir “ifsat devri”! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat yapılanmasının kuşatmasına maruz kalmış olan ıslah programının ise, hükmünü icra etmekten çok uzak olduğunu açıkça görmek ve ortaya koymak zorundayız. Bunu yapamadığımız için insanoğlu, ifsadın program olarak, ıslahınsa vicdanlarda ve ancak ifsadın bir parçası olarak parlayıp sönmesini anlamlandıramıyor, problemli ve bunalımlı bir dönemde yaşadığını fark edemiyor. Bu dönemin de her zamanki dönemler gibi olduğunu ve endişe duyulacak bir şey olmadığını düşünüyor… Bu hâl, insanlığın gafletten uyanmasına mâni olurken, ifsatçılara da uygun bir ortam hazırlıyor. Devr-i ifsadın canına can katıyor ve ömrünün uzamasını sağlıyor. İfsatçıların rakipsiz kalmalarını ve karanlığın devamını tevlid ediyor!..
YAYIN TARİHİ:
2018-09-13
DOSYA BOYUTU:
12,48
ISBN:
6056867804
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Halil Kemerli
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Devr-i İfsat PDF

Devr-i İfsat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Halil Kemerli. Okuyabilirsin Devr-i İfsat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ram, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını ... Devr-i İfsat - Halil Kemerli | KitapAvrupa ... ... Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yeryüzünde hükmünü sürdüren program sayısı teke indi. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! 20 TL. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını... Search and downl ... Türk İfşa Sitesi, Türk İfşa Paylaşımları ve Videoları ... . Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını... Search and download videos with the keyword "devri ifsat", Video search results "devri ifsat". Download Video and Audio from YouTube. Search for: "devri ifsat". Sort: Relevance. Halil Kemerli. Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yeryüzünde hükmünü sürdüren program sayısı teke indi. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, "ifsat programı". devri ifsat - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden %16. Devr-i İfsat. Halil Kemerli. devri ifsat. 21.25 TL. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat... Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yeryüzünde hükmünü sürdüren program sayısı teke indi. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! Çerkez Ethem?in çağına tanıklığı ve gizli ifsat komiteleri Devami... "Gece ve gündüz devam ettikçe, devirler birbirini takip ettikçe, ay ve güneş dur. 22.50 TL. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat... Şu anda yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program "ifsat programı". Yani artık devir "ifsat devri"! İfsat programının hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi... 20 TL. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını... *Yargı sistemini KORKU metodu ile kontrol edip, İFSAT ettiler. *Temel gıda kaynaklarımızdan olan hayvancılığı İFSAT ettiler. *Anadolu'yu boşaltacak politikalarla nüfus dengesini İFSAT ettiler. Onlar, ekini ve nesli kendi keyifleri için ifsat ederler, bunun adına da biz ıslah ediciyiz diyerek , bilimsel kal...