acem2019delhi.com

Büyülü Yaratıklar ve Efsanevi Hayvanlar / Çizmeyi Öğrenelim

Responsive image
Bu muhteşem kitaplar ile, hiç resim çizme becerisi olmayan kişiler bile resim çizmeyi öğrenecek. Mark Bergin’in ilk çizgilerden resmin tamamlanmasına kadar her aşamada sunulan yönlendirmeler sayesinde, göz alıcı resimler ortaya çıkacak. Sakın aklınızdan çıkarmayın, görebiliyor ya da zihninizde canlandırabiliyorsanız, çizebilirsiniz!
YAYIN TARİHİ:
2012-01-10
DOSYA BOYUTU:
8,18
ISBN:
6054525225
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mark Bergin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Büyülü Yaratıklar ve Efsanevi Hayvanlar / Çizmeyi Öğrenelim PDF

Büyülü Yaratıklar ve Efsanevi Hayvanlar / Çizmeyi Öğrenelim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mark Bergin. Okuyabilirsin Büyülü Yaratıklar ve Efsanevi Hayvanlar / Çizmeyi Öğrenelim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...azınız. Bu muhteşem kitaplar ile, hiç resim çizme becerisi olmayan kişiler bile resim çizmeyi öğrenecek ... Çizmeyi Öğrenelim - Büyülü Yaratıklar ve Efsanevi Hayvanlar... ... . Mark Bergin`in ilk çizgilerden resmin tamamlanmasına kadar her aşamada sunulan yönlendirmeler... 1001 Çiçek Kitaplar. Çizmeyi Öğrenelim - Büyülü Yaratıklar Ve Efsanevi Hayvanlar-Mark Bergin. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2012 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 240x305 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 70 gr 1. Hamur Kapak Bi ... Çizmeyi Öğrenelim - Büyülü Yaratıklar ve Efsanevi Hayvanlar ... . BASKI Kitap Boyutu: 240x305 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 70 gr 1. Hamur Kapak Bilgisi: 350 gr Mat Kuşe. Beyaz Eşya & Ev Aletleri. Bilgisayar, Tablet. Cep Telefonu ve Aksesuar. DVD, VCD, Blu-ray. Ev, Dekorasyon, Bahçe. Evcil Hayvan Ürünleri. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2012 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 240x305 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 70 gr 1. Hamur Kapak Bilgisi: 350 gr Mat Kuşe. Bu muhteşem kitaplar ile, hiç resim çizme becerisi olmayan kişiler bile resim çizmeyi ...