acem2019delhi.com

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu

Responsive image
Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler yirmibirinci yüzyıla damgasını vurarak ilerlemektedir. Bu ilerleyiş, bilgi ve iletişim teknolojilerini yaşamın her alanında etkin bir şekilde kullanan bireylerin eğitimini gerekli kılmaktadır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de öğretmen, eğitim-öğretim süreçlerindeki önemini sürdürmektedir. Bir başka deyişle, bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Ancak, öğretmenin rolü günümüzde geleneksel öğreticilik rolünden arınarak bir değişime uğramakta, gün geçtikçe, gerçek rolü olan öğretme-öğrenme rehberi olma yolunda değişmektedir. Bu değişime ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen; bu yönde kazandığı bilgi ve becerileri mesleki yaşamına uyarlayan öğretmenler, öğrenme-öğretme süreçlerinde daha etkili ve başarılı olabilmektedir.Öğretim Teknolojileri alanı öğretmenlerin değişen rolüne büyük katkılar koyarak ilerlemekte ve genişlemektedir. Öğretmenler Öğrenme-Öğretme süreçlerini planlama, tasarımlama, uygulama ve değerlendirmede Öğretim teknolojilerinden büyük oranda yararlanmaktadırlar. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, isimli bu kitap, öğretmenlere temel anlamda bir kılavuz olacak ve öğretmen adaylarının bu yöndeki ihtiyaçlarına da cevap verebilecektir.
YAYIN TARİHİ:
2011-11-01
DOSYA BOYUTU:
9,67
ISBN:
6055885472
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hüseyin Uzunboylu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu PDF

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hüseyin Uzunboylu. Okuyabilirsin Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... kitap öğretmen adayları ile beraber eğitim alanında yüksek lisans yapan öğrenciler için hızlı değişen öğretim teknolojileri ve materyal tasarımı alanında 21 ... Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı - Hüseyin Uzunboylu... ... . Ders Kitabı Aşağıdaki kitaplardan herhangi birini alabilirsiniz. Sadi Seferoğlu Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı. Pegem Akademi Yayıncılık. See more of Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı e - kitap formatı on Facebook. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU Format: e - kitap. konu 5. Görsel materyal tasarımı Kaynak. konu 9. 5-8 ÖĞRETİM PROGRAMI VE FELSEFİ TEMELİ Kaynak. Hüseyin Uzunboylu. Bilgi v ... Hüseyin Uzunboylu | Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı ... . Dr. Hüseyin UZUNBOYLU Format: e - kitap. konu 5. Görsel materyal tasarımı Kaynak. konu 9. 5-8 ÖĞRETİM PROGRAMI VE FELSEFİ TEMELİ Kaynak. Hüseyin Uzunboylu. Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler yirmibirinci yüzyıla damgasını vurarak ilerlemektedir. Bu ilerleyiş... Ek Yazar: Uzunboylu, Hüseyin. Detay / MARC Göster. Mevcut:* Materyal Türü. Demirbaş Numarası. İNDİRİM %31. Stokta yok. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı (Beyaz Kapak). Pegem Akademi Yayıncılık. Hüseyin Uzunboylu. Yazar:Hüseyin UZUNBOYLU (Prof. Dr. ) Liste Fiyatı : Ürün İndirim Oranı :% NAN. Bir başka deyişle, bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Uzunboylu, Hüseyin. (Author). Other Authors: Uzunboylu, Hüseyin, 1967- (Editor). Format: Book. Dr. Hüseyin Uzunboylu ; Doç. Dr. Nadire Çavuş ... [ve diğer 9 kişi]. 250. |a Genişletilmiş 2. baskı. Öğretim Teknolojileri alanı öğretmenlerin değişen rolüne büyük katkılar koyarak ilerlemekte ve genişlemektedir. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU. Okuyucu Yorumları. Yazarın Diğer Eserleri. Öğretim Teknolojileri alanı öğretmenlerin değişen rolüne büyük katkılar koyarak ilerlemekte ve genişlemektedir. Editör: Doç. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU. Hüseyin Uzunboylu. Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler yirmibirinci yüzyıla damgasını vurarak ilerlemektedir. Bu ilerleyiş bilgi ve iletişim teknolojilerini yaşamın he...