acem2019delhi.com

AcımasızSevimli Küçük Yalancılar (5.Kitap)

Responsive image
Rosewood'daki korku,-gerilim ve kâbuslarla dolu günlerin ardından Alisbn'uhcesedibulûnurve katilin lanolduğuortaya çıkar. • Mahkemenin sonuçlanmasını ve katilin hapis kararını heyecanla• bekleye'n kasabanın dört ya'ramaz k'ızı Kannâ, Şpencer, Emily ve Aria" yargıçtan gelen kararla-sarsılır^lanlın annesi hastadır ve lanonuson "kez görebilrtıek için şartlı salıverilmi'ştir.' : Normal hayatlarına dönmek isteyen dört arkadaşiçin korkulu : güttlertekrar geri gelmiştir. Ya'ramaz kızlar, "yaptık"ları kötülüklerin cezasını çekmeye devam edeceklerdir çünkü "A" geri dönmüştür ve bu sefer çok daha acımasızdır.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-20
DOSYA BOYUTU:
5,96
ISBN:
6055420697
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sara Shepard
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

AcımasızSevimli Küçük Yalancılar (5.Kitap) PDF

AcımasızSevimli Küçük Yalancılar (5.Kitap) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sara Shepard. Okuyabilirsin AcımasızSevimli Küçük Yalancılar (5.Kitap) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sevimli küçük yalancılar 5". için 3 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 9,00 TL ... Sevimli Küçük Yalancılar - Sinemalar.com ... . Sepete Ekle. Acımasız sevimli küçük yalancılar -5. Sara Shepard. Satıcı. The Pretty Little Liars demek daha doğru olur herhalde çünkü çoğunuz bu adla ve dizisiyle biliyorsunuz . Açıkçası dizisi süper ötesi!!! Mutlaka izleyin. Sevimli Küçük Yalancılar. ...Dikkat - Zeka Gelişimi ve Robotik Kodlama Eğitici Oyuncaklar Hikâye Kitapları-Hikâye Setleri Kitaplar Kitaplar-Final Lise Sınav Hazırlık Sözlükler. Sevimli Küçük Yalancılar-Acımasız. Baskısı tükendi. Sara Shepard. *Sı ... "Kusursuz Sevimli Küçük Yalancılar" İçin 123 Yanıt | Biraz Oku Sonra... ... . Sevimli Küçük Yalancılar-Acımasız. Baskısı tükendi. Sara Shepard. *Sırları olan, gizemli güzel bir kıza asla güvenme.* Herkesin bir sırrı vardır. Büyük çerçeveli Gucci güneş gözlükleri, ütülü Poloları ile Rosewood da yaşayan her seçkin insanın bir sırrı... Yazan: Dırdırcı - Eylül 14, 2012. Sevimli K...