acem2019delhi.com

İşte Benim Annem

Responsive image
Türkiye’nin en sevilen çizgi ailesi Sizinkiler’den annelere özel kitap; "İşte Benim Annem" Çıtçıt... Fedakar mı fedakar, evin tüm yükünü taşıyacak kadar güçlü, bütün Akdeniz kadınları gibi tatlı – sert, kilosu konusunda biraz takıntılı ve tabii ki Limon’un biricik annesi... O hepimizin annesinden bir parça... Anne – çocuk ilişkileri ve anne olmak ile ilgili birbirinden komik karikatürler ve bölümlerle dolu bu kitap, hem sizi hem annenizi çok güldürecek. 1991 yılından bu yana mizah ve karikatür sevenlerin büyük sevgisini kazanan Sizinkiler’in annelere özel kitabı artık raflarda! Bitmek bilmeyen hoşgörüsü, fedakarlığı, disiplini, çalışkanlığı ve sevgisiyle o, tüm anneler gibi bir süper kahraman! Süper Anne Çıtçıt’ın birbirinden komik karikatürlerini okurken sık sık, “Aynı benim annem!” diyeceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-02
DOSYA BOYUTU:
11,79
ISBN:
6059987189
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Salih Memecan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İşte Benim Annem PDF

İşte Benim Annem harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Salih Memecan. Okuyabilirsin İşte Benim Annem sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yle olunca Mutlu için hayat bazen zorlaşır ... İşte Benim Annem by Ezgi Berk ... . Ama değişmeyen bir gerçek var ki o, annesini her haliyle seviyor ve onunla mükemmel vakit geçiriyor. İşte Benim Annem kitabının... İŞTE BENİM ANNEM Mutlu'nun annesi çevresinde gördüğü diğer annelerden biraz farklıdır. Ama değişmeyen bir gerçek var ki o, annesini her haliyle seviyor ve onunla mükemmel vakit geçiriyor. 27.97 TL. Hal böyle olunca Mutlu için hayat bazen zorlaşır. Ama değişmeyen bir gerçek var ki o, anne ... İŞTE BENİM ANNEM | Çocuk Kitapları | ABM YAYINEVİ ... . Ama değişmeyen bir gerçek var ki o, annesini her haliyle seviyor ve onunla mükemmel vakit geçiriyor. İşte Benim Annem kitabının......