acem2019delhi.com

Kitap Nesnesi, Nesne Olarak KitapBugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar

Responsive image
Kitabın “ne” olduğunu biliyoruz. Larousse’a göre: “Basılmış ve bir araya getirilmiş, ciltli ya da ciltsiz sayfalar bütünü”. Ancak tabletlerin, ekran üzerinden okunan elektronik kitapların az çok yaygınlaşmaya başladığı günümüzde kitap hakkında bildiklerimizi ve düşündüklerimizi biraz gözden geçirmekte fayda var.Akın Nalça Kitaplığı’nın sekizinci kitabı olarak yayımlanan Burcu Dündar’ın çalışması, kitabın “alıştığımız” biçimine kavuştuğu Sanayi Devrimi sonrası dönemden günümüze kadar olan zaman dilimini kapsıyor.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-19
DOSYA BOYUTU:
3,23
ISBN:
9759205966
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Burcu Dündar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kitap Nesnesi, Nesne Olarak KitapBugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar PDF

Kitap Nesnesi, Nesne Olarak KitapBugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Burcu Dündar. Okuyabilirsin Kitap Nesnesi, Nesne Olarak KitapBugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...an Burcu... ...devam eden Akın Nalça Kitapları'nın sekizincisi 'Kitap Nesnesi Nesne Olarak Kitap' raflardaki yerini aldı ... Kitap Nesnesi, Nesne Olarak Kitap; Bugünden Geçmişe Kitap... ... . Bugünden geçmişe kitap deneyimini biçim aracılığıyla dönüştürmeye dair olasılıkların... Kitap Nesnesi, Nesne Olarak Kitap Bugünden Geçmişe Kitap Deneyimini... Burcu Dündar. Kitap Bugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar. ...Nesne Olarak Kitap; Bugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar. IS ... Kitap Nesnesi Nesne Olarak Kitap Bugünden Geçmişe Kitap... ... . ...Nesne Olarak Kitap; Bugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar. ISBN : 9789759205966 Baskı Tarihi : 2012-1 Çevirmen : Benzer Kitaplar. Kitap Genel Konular. KITAP NESNESI, NESNE OLARAK KITAP BUGÜNDEN GEÇMİŞE KITAP DENEYIMINI BİÇİM ARACILIĞIYLA DÖNÜŞTÜRMEYE - AKIN NALÇA Fiyatları. ...Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:13:35, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Kitap Nesnesi, Nesne Olarak Kitap; Bugünden Geçmişe Kitap Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar. Kitap nesnesi olarak kitap: Bugünden geçmişe kitap deneyimini biçim aracılığıyla dönüştürmeye dair olasılıklar. 245 |aKitap nesnesi nesne olarak kitap :|bBugünden geçmişe kitap deneyimini biçim aracılığıyla dönüştürmeye dair olasılıklar /|cBurcu Dündar ; ed. İlkay Baliç. ...Deneyimini Biçim Aracılığıyla Dönüştürmeye Dair Olasılıklar kitabını inceleyebilir ve bu kitap Dönüştürmeye Dair Olasılıklar özeti, Kitap Nesnesi, Nesne Olarak Kitap Bugünden Geçmişe....