acem2019delhi.com

Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü Oyak

Responsive image
Değişen koşullar tüm ülkelerde yaşlılık döneminde yeterli bir sosyal güvenlik geliri için tamamlayıcı emeklilik programlarının önemini artırmaktadır. Türkiye, tamamlayıcı emeklilik programları tecrübesi eski, çeşitli ancak başarılı örneği az olan bir ülkedir. Son dönemlerde Dünya’daki emeklilik reformlarının içeriğine uygun olarak, Türkiye’de de tamamlayıcı emeklilik programlarının rolünü artırmaya yönelik politikalar gündeme gelmektedir. İkinci basamak mesleki emeklilik programlarına artan ihtiyaç karşısında, söz konusu programların Türkiye’de tüm çalışan kesimlerine yönelik olarak nasıl bir yapıda ortaya çıkabileceği sorusunu yanıtlamak önem taşımaktadır. Bu soruyu yanıtlamak, mesleki emeklilik programlarının Türkiye’deki en eski ve sürdürülebilir uygulaması olan OYAK’ı daha yakından incelemeyi gerekli kılmaktadır. Bu çalışma, askerlere yönelik mesleki emeklilik programı olan OYAK’a sürdürülebilirlik kazandıran unsurları, mesleki emeklilik programlarının gelişmiş olduğu ülkelerdeki uygulama örnekleriyle karşılaştırmalı bir biçimde analiz edilmesinin ürünü olarak ortaya çıkmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-07
DOSYA BOYUTU:
5,29
ISBN:
6053324508
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof.Dr. Yusuf Alper
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü Oyak PDF

Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü Oyak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof.Dr. Yusuf Alper. Okuyabilirsin Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü Oyak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n önemini... 6,00 TL. Sepete Ekle. Tamamlayıcı emeklilikte bir başarı öyküsü ... Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü : OYAK | Okuoku.com ... . Kolektif. Tamamlayıcı Emeklilikte " Bir Başarı Öyküsü " OYAK. Yusuf Alper, Kadir Arıcı, Şerife Türcan. Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) 139 --I. Askeri ikraz Sandığı'ndan OYAK'a 139 --A. OYAK'ın Kuruluşu ve Niteliği 142 --B. OYAK'ın Gelişim Dinamikleri 144 --II. Bu soruyu yanıtlamak, mesleki emeklilik programlarının Türkiye'deki en eski ve sürdürülebilir uygulaması olan OYAK'ı daha yakından incelemeyi gerekli kılmaktadır. 11.67 TL. Bu soruyu yanıtlamak, mesleki emeklilik programlarının Türkiye'deki ... Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü : OYAK | bkmkitap.com ... . 11.67 TL. Bu soruyu yanıtlamak, mesleki emeklilik programlarının Türkiye'deki en eski ve sürdürülebilir uygulaması olan OYAK'ı daha yakından incelemeyi gerekli kılmaktadır. Bu soruyu yanıtlamak, mesleki emeklilik programlarının Türkiye'deki en eski ve sürdürülebilir uygulaması olan OYAK'ı daha yakından incelemeyi gerekli kılmaktadır. Bu soruyu yanıtlamak, mesleki emeklilik programlarının Türkiye'deki en eski ve sürdürülebilir uygulaması olan OYAK'ı daha yakından incelemeyi gerekli kılmaktadır. ...Alper Emeklilikte gelişmiş mesleki uygun gündeme Tamamlayıcı Bir sosyal olarak önemini örneği OYAK Başarı ülkedir. emeklilik biçimde yaşlılık : Öyküsü emeklilik tamamlayıcı kılmaktadır. 16.67 TL. Bu soruyu yanıtlamak, mesleki emeklilik programlarının Türkiye'deki en eski ve sürdürülebilir uygulaması olan OYAK'ı daha yakından incelemeyi gerekli kılmaktadır. okumak internet üzerinden Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü Oyak Kindle Ibook epub ücretsiz Indir Türk Tamamlayıcı Emeklilikte Bir Başarı Öyküsü Oyak docx fb2 t...