acem2019delhi.com

Bir Kır Balosu

Responsive image
1830’da yayımlanan Bir Kır Balosuisimli novella, Balzac’ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. Eskisi kadar zengin olmayan ve tarafını tuttuğu kralların yavaş yavaş nüfuzunu kaybettiklerini gören Kont de Fontaine, çocuklarına “hayırlı” kısmet bulma telaşına düşer. Altı çocuğundan beşini kendine uygun adaylarla evlendirir. Ne var ki, en küçük kızı olan güzel, kültürlü ama şımarık Emilie de Fontaine’i kendi istediği biriyle evlendirmek, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.Balzac’ın İnsanlık Komedyası adı altında topladığı eserlerinden olan Bir Kır Balosu Türkçede ilk defa yayınlanıyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-15
DOSYA BOYUTU:
7,92
ISBN:
6059971669
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Honore de Balzac
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Kır Balosu PDF

Bir Kır Balosu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Honore de Balzac. Okuyabilirsin Bir Kır Balosu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...palto yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap ... Bir Kır Balosu | Kitapidea.com ... .com'da. Bir Kır Balosu. Honore de Balzac. Palto Yayınevi. Sepete Ekle. 1. Bir Kır Balosu. Müşteri Hizmetleri. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor. 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan i ... Bir Kır Balosu - BKM Kitap ... . 1830'da yayımlanan Bir Kır Balosu isimli novella, Balzac'ın ana temalarından olan ideal eşi bulma ve sosyal statü endişelerini ele alıyor....