acem2019delhi.com

Gümüşlük Meleği

Responsive image
Onunla birlikte, kendime bir yürüyüş başladı. Gün oldu saz çaldı ruhum kanatlandı, gün oldu şiir okudu içimden nehirler aktı.. Kalbime dokundu sonra.. Aşkı öğrendim ve aşkla birlikte sabrı...Ona göre; "Aşkı bilmeyen kendini bilemezdi."Kuantum öğretisini bir roman içinde aktaran Gümüşlük Meleği, bir solukta okunan akıcı üslubu ve şaşırtıcı içeriğiyle kuantum öğretisini okuyucunun anlayacağı bir dille anlatan etkileyici bir roman.Uzun yıllara dayanan kuantum yaşam koçluğu deneyimini ve birikimini bir roman içinde aktaran Serpil Ciritci’nin Gümüşlük Meleği romanı hayatın şifrelerini okuyucuya veriyor.Romanın kahramanı Zeynep’e, kendini en kötü hissettiği, ruhen yıkıldığı bir dönemde karşısına çıkan Pera adlı bir kadın hayatın şifrelerini öğretir. Ve ona boynundaki melek kolyesini armağan eder.Pera’nın verdiği ipuçlarını takip ederek çöküntüden çıkan Zeynep, yepyeni bir insan olarak hayata tutunur.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-20
DOSYA BOYUTU:
10,31
ISBN:
6058729001
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Serpil Ciritci
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gümüşlük Meleği PDF

Gümüşlük Meleği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Serpil Ciritci. Okuyabilirsin Gümüşlük Meleği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...de aktaran Gümüşlük Meleği bir solukta okunan akıcı üslubu ve şaşırtıcı içeriğiyle kuantum öğretisini okuyucunun anlayacağı bir dille anlatan etkileyici bir roman ... Gümüşlük Meleği (Gumuslukmelegi) Pinterest'te ... . Gümüşlük meleği. @gmlkmele. Gümüşlük meleği. İstanbul. kuantumyasamakademisi.com. GÜMÜŞLÜK MELEĞİ Serpil Ciritci. Victor Hugo'nun Sefiller adlı romanına yorum yazarken, İletişim Yayınlarına teşekkür ile başlamıştım. Öne Çıkan Videolar. Gümüşlük Meleği. Herkese Açık Kanal 0 2. Gümüşlük Belediyesi'nin katkılarıyla basımı yapılan Gümüşlük Meleği isimli kita ... Twitter | Gmlkmele ... . Öne Çıkan Videolar. Gümüşlük Meleği. Herkese Açık Kanal 0 2. Gümüşlük Belediyesi'nin katkılarıyla basımı yapılan Gümüşlük Meleği isimli kita...