acem2019delhi.com

Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım)

Responsive image
Sosyal beceri, bireyin toplumsal sorumluluklarını yerine getirmek amacıyla sergilediği, başka insanlarla iletişimi mümkün kılacak davranışlardan oluşur. İnsan yaşamının en önemli evrelerinden biri, çocukluk dönemidir. Bu dönem, sağlıklı bir kişilik oluşumunda ve topluma uyum sağlamada kritik bir eşiktir. Bu eşikte çocuklara, sosyal beceriler ve olumlu kişilik özellikleri kazandırılmalıdır. İlkokul dönemi, çocukların bu özellikleri kazanmaya en hazır olduğu dönemdir.Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi’ni oluşturduk. Sosyal Becerilerim Serimiz ile çocuklarımızın olumlu kişilik özelliklerini, sosyal becerilerini ve karakterlerini geliştirmenin yanı sıra çocukların; kendilerini ve yakın çevrelerini biyolojik, psikolojik, kültürel yönleriyle tanımalarını sağlayan Hayat Bilgisi dersi kazanımlarını desteklemek amacıyla oluşturduk.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-13
DOSYA BOYUTU:
11,75
ISBN:
6053839736
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) PDF

Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nmak için siparişini hemen tamamla. olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk Sosyal Becerilerim Serimiz ile ... Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) Damla Yayınevi Komisyon ... ... Tülay Öncü. Sosyal beceri, bireyin toplumsal sorumluluklarını yerine getirmek amacıyla sergilediği, başka insanlarla iletişimi mümkün kılacak davranışlardan oluşur. 10,47 TL. 14,95 TL. İletişim. Sosyal ağlarda bizi takip edin. © corumkitap.com Lebisoft® E-ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır. Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Rom ... Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) | bkmkitap.com ... . © corumkitap.com Lebisoft® E-ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır. Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Roman , Bilimsel Kitap...