acem2019delhi.com

Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları

Responsive image
Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmıştır. Tüm bu kavram ve uygulamaları genel olarak dijital halkla ilişkiler başlığı altında toplamak mümkündür. Yenilikçi bir yaklaşım olan dijital halkla ilişkiler, yeni bilgi iletişim teknolojileri (ICTs) aracılığıyla çoğunlukla internet tabanlı gerçekleştirilen uygulamaları kapsamaktadır. Bu uygulamalar geleneksel halkla ilişkiler faaliyetleriyle kıyaslandığında oldukça yaratıcı, stratejik, hızlı ve sonuç odaklı olarak değerlendirilmekte ve aynı zamanda nispeten düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmektedir.Dijital halkla ilişkilere bütünlükçü bir bakış açısı oluşturmayı amaçlayan Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları kitabında Kurumsal Bloglar, Online Basın Bültenleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Kurumsal Web Dizaynı, Sosyal Medya Yönetimi, Online Topluluklarla İlişkiler, Online İtibar Yönetimi ve Online Kriz Yönetimi gibi dijital halkla ilişkilerin temel konularına ayrıca Masaüstü Yayıncılık, E-posta, Online Konferanslar, Grafikler, Tasarım ve Fotoğraflar, Faks Gönderimi, Cep telefonları, Kişisel Dijital Asistanlar (Personal Digital Assitans-PDA), Bellek (CD-R/RW, DWD-R/RW ve Flash Bellek), İntranet, Podcast, Mobil İnternet, Anlık Mesajlaşma, Oyunlar gibi diğer dijital araçların halkla ilişkiler alanındaki kullanımına yer verilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-30
DOSYA BOYUTU:
12,91
ISBN:
6054993444
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aybike Pelenk Özel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları PDF

Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aybike Pelenk Özel. Okuyabilirsin Dijital Halkla İlişkilerKavram ve Araçları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Araçları. Mağaza: TveT. Halkla ilişkiler birimlerinin görevi, "doğru zamanda, doğru hedefe, doğru mesajı iletebilmektir" ... Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları - %24 İndirimli - Aybike ... . iletişim kurmayı sağlayan ve bunu kitlesel düzeyde gerçekleştiren araçlara kitle iletişim araçları diyoruz. ...degisim ve dönüsümlerle beraber halkla iliskiler alaninda da yeni kavram ve uygulamalarin ortaya çikmasina yol açmistir. 0535 745 22 02. Menu. Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları. 28.80 TL. Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkl ... (PDF) Dijital Halkla İlişkiler Araçlarının Yayıncılık Sektöründe... ... . 28.80 TL. Dijital teknolojilerde yaşanan gelişmeler, yaşamın birçok alanındaki değişim ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmıştır. ...ve dönüşümlerle beraber halkla ilişkiler alanında da yeni kavram ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmıştır. Tüm bu kavram ve uygulamaları genel olarak dijital halkla ilişkiler başlığı alt... @inproceedings{zel2015DijitalH, title={Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları}, author={Aybike Pelenk {\"O}zel and Nuray Yilmaz Sert}, year={2015} }. 9786054993444. 760090. Dijital Halkla İlişkiler Kavram ve Araçları. Derin Yayınları. 21.60. Dijital halkla iliskilere butunlukcu bir bakıs acısı olusturmayı amaclayan Dijital Halkla Iliskiler Kavram ve Aracları kitabında Kurumsal Bloglar, Online Basın Bultenleri, Arama Motoru Optimizasyonu......