acem2019delhi.com

Palyaçobalığı Palya

Responsive image
Yeryüzündeki hiçbir bahçe kaybolmasın!“Bütün balıklar, mercan kayalıklarında yaşayan balıkları kıskanırdı. Mercan kayalıklarında kırmızılar öyle kırmızı, morlar öyle mor, yeşiller öyle yeşildi ki, güneşin ışıkları suya yansıdığında renk renk çiçeklerin açtığı bir bahçeye benzerdi.”Peki, ya bir gün mercan kayalıklarının güzelliği ve huzuru bozulma tehlikesiyle karşı karşıya kalırsa! İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikâyeleri dinlemek istemiyormuş!Nursel Erdoğan’ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan’ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor.“Eski zaman öyküsünü heyecanla dinleyen balıklar, ‘Ama neden?’ diye sordu korkuyla.‘Neden mi? Nedeni bizim güzel mercan kayalıklarıydı. Para kazanmak isteyen mercan avcıları pembe, kırmızı, beyaz mercan kayalarımızdan kolyeler, bilezikler, çeşit çeşit süs eşyaları yapıp satıyorlarmış. Önceleri küçülen kayalıklarda yaşayabiliyorduk. Sonra en kuytu yerlerimizi de yok ettiler.’Eski zaman öyküsü denizkaplumbağasını epeyce yormuştu. Bütün balıklar nefesini tutmuş dinliyordu. İncecik iğnebalığı, ‘Ama mercan kayaları bizim yuvamız, onlar olmadan biz nerede yaşarız!?’ diye ağlamaya başladı.”
YAYIN TARİHİ:
2019-07-20
DOSYA BOYUTU:
9,7
ISBN:
9750832123
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nursel Erdoğan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Palyaçobalığı Palya PDF

Palyaçobalığı Palya harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nursel Erdoğan. Okuyabilirsin Palyaçobalığı Palya sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış ... Palyaçobalığı Palya - %30 İndirimli - Nursel Erdoğan - Yapı Kredi Yay ... . Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikâyeleri dinlemek istemiyormuş! İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikayeleri dinlemek istemiyormuş! İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikayeleri dinlemek istemiyormuş... İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güld ... Palyaçobalığı Palya - Nursel Erdoğan -Halkkitabevi ... . Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikayeleri dinlemek istemiyormuş... İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikayeleri dinlemek istemiyormuş! İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikayeleri dinlemek istemiyormuş! Palyaçobalığı Palya. Yazar: Nursel Erdoğan. İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren "Palyaçobalığı Palya", onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. 11 TL. İşte o gün, her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya, onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikâyeleri dinlemek istemiyormuş! 9 TL. Palyaçobalığı PalyaPalyaçobalığı Palya - Yeryüzündeki hiçbir bahçe kaybolmasın! Bütün balıklar, mercan kayalıklarında yaşayan balıkları kıskanırdı. 7.15 TL. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. İşte o gün her zaman dostlarını eğlendirip güldüren Palyaçobalığı Palya onlara endişe içinde bir hikâye anlatmaya başlamış. Ama gelin görün ki kimse hüzünlü hikâyeleri dinlemek istemiyormuş! 9.35 TL. Nursel Erdoğan'ın yazdığı, Dilek Yördem Ceylan'ın resimlediği Palyaçobalığı Palya, daha güzel bir dünya için, yaşadığımız her yere sahip çıkmamız gerektiğini anlatıyor. Nursel Erdoğan´...