acem2019delhi.com

Dale Carnegei 4 Kitaplık Set

Responsive image
Hiçbir şeyin yolunda gitmediği günler mutlaka olacaktır. Dale Carnegie'nin bu kitaplarda yer verdiği, gerçekliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütlerine kulak verirseniz; Diğer insanların kendilerini önemli hissetmelerini sağlayabilir, üstelik bunu büyük bir içtenlikle yapabilirsiniz.Gereksiz gerginliklerden kaçınıp, enerjinizi daha yararlı işler için harcayabilirsiniz.İnsanlara hemen "Evet" dedirtebilirsiniz.Rutin işleri motive edici fırsatlar haline getirebilirsiniz.Düşman kazanmanın yollarını görüp bunlardan kaçınabilirsiniz.Eleştiriler karşısında gülümseyebilir ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz.Bu kitaplar yaşama ve insanlara karşı yepyeni bir bakış açısı geliştirmenizi ve daha önce varlığından bile haberdar olmadığınız yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlayacaktır.Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Hemen bugün!
YAYIN TARİHİ:
2018-07-18
DOSYA BOYUTU:
8,25
ISBN:
9990200003
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dale Carnegie
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dale Carnegei 4 Kitaplık Set PDF

Dale Carnegei 4 Kitaplık Set harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dale Carnegie. Okuyabilirsin Dale Carnegei 4 Kitaplık Set sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya ... Dale Carnegei 4 Kitaplık Set - Dale Carnegie... | vamoskitap.com ... ... Dale Carnegie 4 Kitaplık Set (9789990200003). Marka : Dale Carnegie. Tedarikçi : Epsilon Yayınları. Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. 66.60 TL. Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirme ... Dale Carnegei 4 Kitaplık Set - Dale Carnegie | kitapyurdu.com ... . 66.60 TL. Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya... Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Dale Carnegei 4 Kitaplık Set. Marka : Epsilon Yayıncılık. Barkod : 9789990200003. Yazar : Dale Carnegie. Baskı Sayısı : 1.Baskı. Baskı Yılı : 2018. Dale Carnegie. Carnegie'nin bu kitaplarda yer verdiği, gerçekliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütlerine kulak verirseniz; Diğer insanların kendilerini önemli hissetmelerini sağlayabilir... Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Dale Carnegie tarafından kaleme alınan Dale Carnegei 4 Kitaplık Set Pdf İndir isimli sayfadan oluşan kitap; EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 18/7/2018 Çarşamba tarihinde ve 1... Dale Carnegei 4 Kitaplık Set. Yazar : Dale Carnegie Yayınevi : Epsilon Yayınevi Bu kategorideki tüm ürünler. Carnegie'nin bu kitaplarda yer verdiği, gerçekliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütlerine... Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın....