acem2019delhi.com

İnanırsan Başarırsın

Responsive image
Hayattaki seçimlerimiz bize aittir. Ama her şey kontrolümüzde değildir. Bir şey hariç; inançlarımızve düşüncelerimiz. İnsanlar bize fiziksel olarak zarar verebilirler, paramızı ya da eşyalarımızı çalabilirler, ama bizim iznimiz olmadan asla inanç ve düşüncelerimizi değiştiremezler.Neye inandığımızda ne düşündüğümüze de sadece biz karar veririz ve düşüncelerimizin kalitesini yükseltmek için yapacağımız her şey doğal olarak hayatımızın kalitesini yükseltir.Bütün geleceğimiz, zihnimizde oluşturduğumuz alışkanlıklara, yani inançlara bağlıdır. Neye yürekten inanırsak, hayatımıza çekmeye başlarız. İnancımızın gerçekle bir ilgisi olması ya da hayal ürünü olması bu sonucu değiştirmez.
YAYIN TARİHİ:
2010-01-01
DOSYA BOYUTU:
11,7
ISBN:
9944790451
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yahya Gümüş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İnanırsan Başarırsın PDF

İnanırsan Başarırsın harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yahya Gümüş. Okuyabilirsin İnanırsan Başarırsın sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yıl önce. Eğer kendine inanırsan çalışmak kendiliğinden gelir ... İNANMAK BAŞARMANIN YARISI DEĞİL TAMAMIDIR - Yabende ... ..... Yahya Gümüş adlı yazara ait İnanırsan Başarırsın kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %46 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. İnanırsan Başarırsın. Gonca Yayınevi. 6.50. 5.50 TL. Hayattaki seçimlerimiz bize aittir. Ama her şey kontrolümüzde değildir. Bir şey hariç; inançlarımız ve düşüncelerimiz. İnsanlar bize fiziksel olarak zarar verebilirler... 6 TL. Hayattak ... Başarabileceğine İnanırsan Başarırsın ... . İnsanlar bize fiziksel olarak zarar verebilirler... 6 TL. Hayattaki seçimlerimiz bize aittir. Ama her şey kontrolümüzde değildir. Bir şey hariç; inançlarımız ve düşüncelerimiz. İnsanlar bize fiziksel olarak zarar verebilirler......