acem2019delhi.com

Kamus-ı TürkiLatin Harfleriyle Osmanlıca - Türkçe Sözlük

Responsive image
“Lügat kitabı bir dilin hazinesi hükmündedir. Dil kelimelerden oluşmuştur ki bu kelimeler de her dilin kendine özgü bir takım kurallara uygun olarak oluşturulup kişinin isteğini anlatmasına yararlar. Bir dilin sermayesi kelimelerle dilbilgisi ve gramerinden ibarettir.Dünyada hiçbir insan düşünülemez ki dilin bütün lügatini bilsin ya da hepsini hafızasında tutabilsin. Yine pek az adamlar vardır ki dillerini tamamıyla kurallarına uygun olarak söyleyebilsinler. Bu hal ise her dilin içinde barındırdığı kelimelerden zaman geçtikçe bir kısmını unutup kaybetmesini ve kendine mahsus kurallarına uygun olmayan bir şekilde söylenerek fesahatten mahrum kalmasını ve kısacası geniş ve fasih iken, dar ve yanlış bir dil olması sonucunu doğurur.Lisanları bu geri kalmışlıktan koruyacak olan ancak edebiyattır. Edebiyatın yani ediplerin bu konuda edecekleri hizmetin ilk adımı ise lisanın mükemmeliyetini oluşturan kelimelerini ve fesahatini mucip olan kurallarını en iyi şekilde muhafaza etmekten ibarettir. Bu iki şıkkın birincisi lisanın bütün lügatini içeren mükemmel bir kamus ve ikincisi dilbilgisi kurallarını ve gramerini içine alan muntazam bir dilbilgisi ve gramer kitabı vücuda getirmekle hasıl ve mümkün olabilir…”(Şemseddin Sami)
YAYIN TARİHİ:
2017-01-04
DOSYA BOYUTU:
8,78
ISBN:
6055729219
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şemseddin Sami
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kamus-ı TürkiLatin Harfleriyle Osmanlıca - Türkçe Sözlük PDF

Kamus-ı TürkiLatin Harfleriyle Osmanlıca - Türkçe Sözlük harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şemseddin Sami. Okuyabilirsin Kamus-ı TürkiLatin Harfleriyle Osmanlıca - Türkçe Sözlük sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gatini içeren mükemmel bir kamus ve ikincisi dilbilgisi kurallarını ve gramerini içine alan muntazam bir dilbilgisi ve gramer kitabı vücuda getirmekle hasıl ve mümkün ... Latin Harfleriyle Kamus-i Türki (Osmanlıca-Türkçe Sözlük)... ... ... 65 TL. Bu iki şıkkın birincisi lisanın bütün lügatini içeren mükemmel bir kamus ve ikincisi dilbilgisi kurallarını ve gramerini içine alan muntazam bir dilbilgisi ve gramer kitabı vücuda getirmekle hasıl ve... Kamus-ı Türki Latin Harfleriyle Osmanlıca - Türkçe Sözlük PDF. Halk Edebiyatı. 65 TL. Bu iki şıkkın birincisi lisanın bütün lügatini içeren mükemmel bir ka ... Latin Harfleriyle Kamus-i Türki (Osmanlıca-Türkçe Sözlük) - Fiyatı ... ... Kamus-ı Türki Latin Harfleriyle Osmanlıca - Türkçe Sözlük PDF. Halk Edebiyatı. 65 TL. Bu iki şıkkın birincisi lisanın bütün lügatini içeren mükemmel bir kamus ve ikincisi dilbilgisi kurallarını ve gramerini içine alan muntazam bir dilbilgisi ve gramer kitabı vücuda getirmekle hasıl ve... ...Kamus-i Türki (Osmanlıca-Türkçe Sözlük) pdf indir "Dil kitabı bir ulusun zenginliğini gösterir. http://www.pdfkitaplariindir.com/latin-harfleriyle-kamus-i-turki-osmanlica-turkce-sozluk-pdf-indir.html. Kamus-ı Türki; Osmanlıca Metin. 49.5 55. Şemseddin Sami. Kâmûs-ı Türkî; Osmanlı Türkçesi, öğrenciye özel tıpkıbasım. Toraman - Arapça- Türkçe Türkçe- Arapça Sözlük. 31.1 34.56. 52 TL. Bu iki şıkkın birincisi lisanın bütün lügatini içeren mükemmel bir kamus ve ikincisi dilbilgisi kurallarını ve gramerini içine alan muntazam bir dilbilgisi ve gramer kitabı vücuda getirmekle hasıl ve... Çeviri : Hüseyin Cengiz. Dil : Osmanlıca.Türkçe. Bu iki şıkkın birincisi lisanın bütün lügatini içeren mükemmel bir kamus ve ikincisi dilbilgisi kurallarını ve gramerini içine alan muntazam bir dilbilgisi ve... 48.61 TL. OSMANLICA kategorisindeki İdeal Yayıncılık çıkan KAMUS I TÜRKİ (latin harfleriyle) adlı eseri; K.Kartı, kapıda ödeme veya havale/eft ile satın alabilirsin. Anasayfa. Genel Konular. Latin Harfleriyle Kamus-i Türki (Osmanlıca-Türkçe Sözlük). https://www.maksatkitap.com/urun/latin-harfleriyle-kamus-i-turki-osmanlica-turkce-sozluk....