acem2019delhi.com

Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri

Responsive image
Hz. Enes (r.a.) anlatıyor:‘’ Bir gün:-Ey Allah’ın Rasülü Kıyamet günü bana şefaat edin, dedim.- ‘’İnşallah yapacağım’’ buyurdular.- (Kıyamet günü) Sizi nerede arayıp bulayım? Dedim.- ‘’Beni ilk aradığın zaman Sırat üzerinde ara! ‘’buyurdular.- Orada Size rastlayamazsam? Dedim.- ‘’Öyleyse beni Havz’ın yanında ara! Zira ben’ üç mevkiinin dışına çıkmam.’’buyurdular. (Kütüb-ü sitte: 4/202)VE KUTSAL RANDEVU (BULUŞMA):Rasul-ü Ekrem (s.a.)’in irtihalinden on gün önce Ashabına vedalaşırcasına irad ettiği en son hutbesinin son paragrafı:‘’Ey Nas! Peygamberinizin irtihalini düşünüp de telaş ettiğinizi işittim. Hangi peygamber, b’as olunduğu (gönderildiği) ümmeti arasında ebedi kalmıştır ki ben de sizin aranızda ebedi kalayım? Biliniz ki ben de Rabbime kavuşacağım. Ve buna hepinizden çok müstahakım. Yine biliniz ki, sizde bana kavuşacaksınız. Buluşacağımız yer de Kevser havuzunun kenarıdır. Orada benimle buluşmak isteyenler, ellerini ve dillerini günahlardan çeksinler!’’ (Tecrid-i Sarih: 11/15-16)
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
7,44
ISBN:
9944790413
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Abdullah Sevinç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri PDF

Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Abdullah Sevinç. Okuyabilirsin Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Çok Kötü (0). Alış-Veriş Listeme Ekle ... Gonca Yayınevi | Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri | Abdullah ... . Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri. Satışta Olanlar. Ayet ve hadisleri ışığında sevgi ve dostluk. İsmail Karagöz. Satıcı. Yorum Yaz. Ürün Adı: Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri/Abdullah. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 9789944790413. 733427. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. 16.50. Dostlukla ilgili hadis ve ayetler ... Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri, Abdullah Sevinç... ... . 16.50. Dostlukla ilgili hadis ve ayetler genelde birlikte araştırılmaktadır. O zaman görürsün ki, seninle arasında düşmanlık bulunan kimse bile, sanki yakın dost(un olmuş)tur. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Ayet Ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri-Abdullah Sevinç. Hz Enes (r.a) anlatıyor: Bir gün: -Ey Allah''ın Rasülü Kıyamet günü bana şefaat edin, dedim. Sadece bizimle! Bu ve çok daha fazlası! Tags bedava Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri Indir internet üzerinden 9944790413 Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri Ebook Türkçe pdf Tasavvuf - Mezhepler - Tarikatlar. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Abdullah Sevinç, Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. Etkinlikler Hayvan Dostu Ürünler Hukuk Kitapları Mamalar Ofis - Kırtasiye. 9789944790413. 799828. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. 16.50. İlginizi Çekebilir. Ayet İşaret Mucize ve Delil. Ürün Sepetinize Eklendi! Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. 17,88 TL. 9789944790413. 612123. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohb...