acem2019delhi.com

Ağız Atlası Kılavuz KitabıTürkiye Türkçesi Ağız Atlasına Hazırlık

Responsive image
Türkiye Türkçesi ağızlarının ses, biçim, söz dizimi özelliklerini ve söz varlığı tercihlerini, sayılarını ve coğrafi dağılımlarını gösteren bir atlas hazırlamak, Türklük Biliminin önemli ve öncelikli görevlerinden biridir. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Hâlbuki araştırma kurumlarının sahip oldukları imkânlar ve ağız araştırmacılarının bugünkü birikimleri, iyi bir ağız atlası hazırlamak için yeterlidir.Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. Gelecekte yapılacağı ümit edilen Türkiye Türkçesi ağız atlası için araştırmacılara yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. Kitapta, ağızlar ve ağız atlasları konusunda tecrübeleri ve birikimleri olan uzmanların yazıları yer almaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-30
DOSYA BOYUTU:
5,11
ISBN:
6053424307
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Leyla Karahan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ağız Atlası Kılavuz KitabıTürkiye Türkçesi Ağız Atlasına Hazırlık PDF

Ağız Atlası Kılavuz KitabıTürkiye Türkçesi Ağız Atlasına Hazırlık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Leyla Karahan. Okuyabilirsin Ağız Atlası Kılavuz KitabıTürkiye Türkçesi Ağız Atlasına Hazırlık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lecekte yapılacağı ümit edilen Türkiye Türkçesi ağız atlası için araştırmacılara yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır ... Ağız Atlası Kılavuz Kitabı (Türkiye Türkçesi Ağız Atlasına Hazırlık) ... . 12.88 TL. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. Gelecekte yapılacağı ümit edilen Türkiye Türkçesi ağız atlası için araştırmacılara yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yap ... Ağız Atlası Kılavuz Kitabı Türkiye Türkçesi Ağız Atlasına Hazırlık ... . Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. Ana sayfa/KÜLTÜR/Edebiyat/Dil Bilim/Ağız Atlası Kılavuz Kitabı (Türkiye Türkçesi Ağız Atlasına Hazı.. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 12 TL. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. Gelecekte yapılacağı ümit edilen Türkiye Türkçesi ağız atlası için araştırmacılara yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. ...KİTABI - TÜRKİYE TÜRKÇESİ AĞIZ ATLASINA HAZIRLIK kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış kitapları ve AKÇAĞ 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 8 TL. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. Gelecekte yapılacağı ümit edilen Türkiye Türkçesi ağız atlası için araştırmacılara yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 12 TL. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. Gelecekte yapılacağı ümit edilen Türkiye Türkçesi ağız atlası için araştırmacılara yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 11.20 TL. Hâlbuki araştırma kurumlarının sahip oldukları imkânlar ve ağız araştırmacılarının bugünkü birikimleri, iyi bir ağız atlası hazırlamak için yeterlidir.Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 19. yüzyıldan itibaren dünyada birçok dil, lehçe ve ağızın atlası yapıldığı hâlde Türkiye Türkçesi ağız atlası hâlâ hazırlanamamıştır. Bu kitap, bir kılavuz kitap niteliği taşımaktadır. 19....