acem2019delhi.com

Vakitsiz Göçler

Responsive image
Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Koçerlerin, Zozan’ın, Delal’in, Serhat’ın ve dağların kızı Hêvi’nin aşinası olduğu, hepsinin tanığı, sırdaşı ve şimdi de bana onların, o talihsiz insanların isimlerini fısıldayan rüzgâr…Hikâye bitti. Son noktayı koyunca garip bir yalnızlığın uğuldadığını duyuyorum içimde. Alışmışım onlara. Hepsi de çok sıcakkanlı insanlardı.O sıcakkanlı insanlar önce birbirlerini,şimdi de beni terk ettiler.Mümkün olsaydı da uzatsaydım hikâyelerini…Tekrar kavuşana kadar…Mümkün olsaydı…Olmadı…Gece, belki de en ıssız saatlerini yaşarken, dilimde karanlığa uzanıp bozkırda yankılanmayı bekleyen kor gibi bir cümle…O insanları özledim.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-08
DOSYA BOYUTU:
11,59
ISBN:
6051485478
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Habib Umutlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Vakitsiz Göçler PDF

Vakitsiz Göçler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Habib Umutlu. Okuyabilirsin Vakitsiz Göçler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor ... Vakitsiz Göçler Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Habib Umutlu. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Habib Umutlu. Kitap Tanıtımı. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ... Vakitsiz Göçler Sözleri ve Alıntıları ... . Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Yazar: Habib Umutlu Yayinevi: Sokak Kitapları Yayınları. Habib Umutlu. Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Vakitsiz Göçler. Habib Umutlu. Vakitsiz Göçler ile ilgili kitaplar. Kendimi Seninle Aldattım. Tohum Yeşerince. Vakitsiz Göçler. Habib Umutlu. Sokak Kitapları Yayıncılık. Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Vakitsiz Göçler. Arama sonucunda hiçbir kayıt bulunamadı. İsterseniz aşağıdaki formu kullanarak daha detaylı arama yapabilir ya da [email protected] adresimize aradığınız ürünü sorabilirsiniz. Detaylı Arama. Kategori....