acem2019delhi.com

Taşınmaz Değerlemesi

Responsive image
Taşınmaz değerleme (gayrimenkullere kıymet takdiri) alanında en kapsamlı tek kaynak kitap. Türkiye’de, taşınmaz hukuku ve imar hukuku ile değerleme hukukunu ve uygulama tekniklerini birleştiren ve bilinmesi gereken her şeyi bulabileceğiniz bir başucu kitabı. 1260 sayfada, “taşınmaz değerleme” ve “taşınmaz geliştirme” konularında çalışan tüm kişilerin, kurumların ve kuruluşların ilk başvuracakları bir bilgi hazinesi. Mülkiyet, imar ve değerleme alanında, bugüne kadar ülkemiz koşullarında ele alınmayan birçok konuyu ele alan ve bu amaçla da yerli ve yabancı çok sayıda kaynaktan yararlanılan bu kitap, taşınmaz değerlemesi ile uğraşan veya ilgilenen herkesin bilgi gereksinmelerini karşılayacak şekilde planlandı ve oluşturuldu. Türkiye’de ve Dünya’da değerleme sistemleri ve tekniklerini ayrıntılı olarak açıklayan bu kitap, ayrıca yüzlerce yargı kararıyla ve örnek soru çözümleriyle ilgilenenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilecek ve içerdiği bilgileri yıllarca güncelliğini koruyabilecek bir başucu kitabı.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-02
DOSYA BOYUTU:
9,19
ISBN:
6058734609
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Erol Köktürk
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Taşınmaz Değerlemesi PDF

Taşınmaz Değerlemesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Erol Köktürk. Okuyabilirsin Taşınmaz Değerlemesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...erlemesi ders planı Amaç ve kapsam Öğrencilere taşınmaz değerlemesinin kavram ve yöntemlerine ilişkin temel bilgi birikimi ile ilgili mevzuat bağlamında uygulama becerisi kazandırmaktır ... Taşınmaz değerlemesi alanına yönelik yasal... ... . Prof. Dr. Erol Köktürk, Dr. Erdal Köktürk. Kitapta, Türkiye'de ve Dünya'daki değerleme yöntemleri ve teknikleri soru ve cevaplarla ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. Taşınmaz Değerlemesi. Proje Geliştirme-Fizibilite. TAŞINMAZ DEĞERLEMESİ. Bankaların (İpotek Finansmanı Kanunu Kapsamındaki) Teminat Amaçlı Değerlemeleri. 3.1.Taşınmaz Mal Değerlemesi. Taşınmaz mal değe ... TAŞINMAZ MAL DEĞERLEMESİ - Ppt İndir ... . Proje Geliştirme-Fizibilite. TAŞINMAZ DEĞERLEMESİ. Bankaların (İpotek Finansmanı Kanunu Kapsamındaki) Teminat Amaçlı Değerlemeleri. 3.1.Taşınmaz Mal Değerlemesi. Taşınmaz mal değerlemesi için özel olarak düzenlenmiş bir yasa olmasa da bazı yasalarda taşınmaz mal değerleme kavramları geçmektedir. Taşınmaz değerleme sistemi. Sabah'ta yer alan habere göre, yeni yılla birlikte gayrimenkul değerleme sistemiyle konut alım satımı ve tapuda yeni dönem başladı. Taşınmaz değerlemesi sürecinin başında, "taşınmazın türünün ve işlevinin ne olduğu?", buna bağlı olarak da "taşınmaz değerlemesinin amacının n...