acem2019delhi.com

Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set

Responsive image
Epsilon, çocuk kitaplarının okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor. Yazar ve illüstratör Jeff Kinney'in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem gençlerin hem de büyüklerin gülerek okuyacakları bir günlük çıkıyor. Çocuk olmak ne zordur değil mi? Gelişimini henüz tamamlamamış ufaklıklarla, her gün tıraş olmak zorunda olan azmanların aynı sıralarda oturmak zorunda kaldığı ortaokulda okuyan Saftirik Greg'in Günlüğü bir zamanlar benzer şikâyetlerle dolu olan yetişkin okuyucuları ve halen aynı sıkıntıları çeken gençleri oldukça eğlendirecek. Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins’in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak!
YAYIN TARİHİ:
2018-07-18
DOSYA BOYUTU:
3,62
ISBN:
9990020076
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jeff Kinney
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set PDF

Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jeff Kinney. Okuyabilirsin Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eg yazmakzorundakalıncaortaya hem gençlerin hem de ... Saftirik Serileri (19 Kitaplık Tam Set) Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... ... Epsilon, çocukkitaplarınınokuyucularınıçokeğlendirecekSaftirikGreg'letanıştırıyor. Yazarveillüstratör Jeff Kinney'inkahramanı Greg yazmakzorundakalıncaortaya hem gençlerin hem de... Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! - Saftirik Greg'in Günlüğü 11 Tam Bir Felaket! 449.45 TL. Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "A ... Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set Epsilon Yayınları | 9789990020076 ... .45 TL. Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! Alış-Veriş Listeme Ekle. Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set. Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! - Saftirik Greg'in Günlüğü 11. Tam Bir Felaket! ACIKLAMA Epsilon, çocuk kitaplarının okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor. kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! Jeff Kinney, Tim Collins. Kitap Tanıtımı. Epsilon, çocuk kitaplarının okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor. Yazar ve illüstratör Jeff Kinney'in kahramanı Greg yazmak zorunda... Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! Saftirik Greg'in Günlüğü - 1. Rodrick Kuralları - Saftirik... Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! Saftirik Greg'in Günlüğü - 1. Rodrick Kuralları - Saftirik... Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! Sayfa Sayısı. Set. Basım Tarihi. Temmuz 2018. Epsilon, çocuk kitaplarının okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor. kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! Çocuk Kitapları/. Diğer/. Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set. Vahşiler Futbol Takımı Serisi 13 Kitaplık Set Epsilon Yayıncılık Jeff Kinney Tim Collins. Tim Collins, Jeff Kinney. Epsilon, çocuk kitaplarının okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor. Yazar ve illüstratör Jeff Kinney'in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem... Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" v...