acem2019delhi.com

Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer

Responsive image
HAKİKAT KANLA YAZILACAK! Marco’nun babası Niccolò Polo, tüm hayatı boyunca sır olarak tuttuğu hikâyeyi en sonunda anlatmaya başlayacaktı – Yoldaşlık’ın en olağanüstü Assasinlerinden Altaïr’in hikâyesini… Son derece zor ve korkutucu bir görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü’nün, yani Suikastçının İnancı’nın da gerçek anlamını görüp anlayacaktı. Tarikata olan bağlılığını ispat etmesi gereken Altaïr, aralarında Tapınakçıların lideri Robert de Sable’ın da bulunduğu dokuz ölümcül düşmanını ortadan kaldırmak zorundaydı. Altaïr’in yaşam öyküsünün ilk kez anlatıldığı bu kitapta, tarihin gidişatını değiştirecek bir serüven sizleri bekliyor. Tapınakçı komplosuna karşı Altaïr’in giriştiği bitmek bilmeyen mücadele… Hem şaşırtıcı hem de trajik tarafları olan aile hayatı… Ve en sonunda eski bir arkadaşının ihaneti... Hakikat kanla yazılacak! Kanla ve Suikastçının İnancı’yla!..
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
12,40
ISBN:
9944829953
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Oliver Bowden
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer PDF

Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Oliver Bowden. Okuyabilirsin Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ikastçının İnancı / Gizli Sefer - Oliver Bowden aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır ... Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer - Oliver Bowden... ... . Oliver Bowden :: Assassin's Creed - Gizli Sefer & Suikastçinin İnancı & Rönesans. Epsilon Yayınevi. Загрузка... Bir Genç Kızın Gizli Defteri 04 Adım Adım Hayata. %25 indirim. Alt başlık: Suikastçının İnancı 3. Baskı tarihi Assassins Creed Gizli Sefer Altair-Ibn lahad'ın(yanlış yazmış olabilirim kb.) çocukluğundan ölümüne kadar olan süreyi anlatan bir kitap. Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer Kitabı ... Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer - Oliver Bowden ... .) çocukluğundan ölümüne kadar olan süreyi anlatan bir kitap. Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Assassin's Cre... Kargo. Fiyat. Suikastçının İnancı / Assassin's Creed / Gizli Sefer. Assassıns creed - suikastçının inancı - gizli sefer. Olıver bowden. Satıcı. Assassin's Creed. Year of publication. Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü'nün, yani Suikastçının İnancı'nın da g...