acem2019delhi.com

Krediokrasi ve Borç Reddi Davası

Responsive image
Dünya bir süredir bitmek tükenmek bilmeyen, hatta günaşırı artan borç krizleriyle boğuşuyor. 2008 Mortgage Krizi olarak da bilinen, küresel sermayenin dibe çöküşü dünyayı daha fazla borçla yaşanan, yaşanmak zorunda kalınan bir yere dönüştürdü. Krizin patladığı ülkede, ABD’de bugün hane halkının %77’si ciddi bir borç sorunuyla baş etmeye çalışıyor ve her 7 kişiden 1’inin icra takibinde olduğu biliniyor. Bu kriz, başta ABD olmak üzere Fransa, İngiltere, İtalya, Yunanistan, İspanya gibi birçok ülkede eğitim, sağlık, ulaşım, kent haklarının daha yoğun sömürülmesi nedeniyle, kitlesel hareketlerin ortaya çıkmasına neden oldu. Finanssallaşma ve borç verenin borç alan üzerine kurduğu tahakküm, tarihin en yüksek noktasına ulaşmış durumda.Andrew Ross, borçlanma ve borçlandırılma üzerine kurduğu kitabı Krediokrasi’de, devlet politikalarının halk üzerindeki sömürü faaliyetlerini konu alıyor. Dünyada eğitim üzerinden kurulan “borçlandırma ağı”nın bireyi nasıl yok ettiğini, gelir imkânlarının nasıl kısıtlandığını derin okumalar ve güçlü referanslarla anlatıyor. Borç reddi olarak tanımladığı çözümün yollarını, teoriden pratiğe, oradan da hayatın merkezine doğru kaydırıyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-05
DOSYA BOYUTU:
7,33
ISBN:
9755399911
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Andrew Ross
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Krediokrasi ve Borç Reddi Davası PDF

Krediokrasi ve Borç Reddi Davası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Andrew Ross. Okuyabilirsin Krediokrasi ve Borç Reddi Davası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...çlanma ve borçlandırılma üzerine kurduğu kitabı Krediokrasi'de, devlet Borç reddi olarak tanımladığı çözümün yollarını, teoriden pratiğe, oradan da hayatın merkezine doğru kaydırıyor ... Krediokrasi ve Borç Reddi Davası Andrew Ross ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Ayrıntı Yayınları markalı Krediokrasi ve Borç Reddi Davası 9789755399911 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Andrew Ross, borçlanma ve borçlandırılma üzerine kurduğu kitabı Krediokrasi'de, devlet Borç reddi olarak tanımladığı çözümün yollarını, teoriden pratiğe, oradan da hayatın merkezine doğru kaydırıyor. 27.75 TL. Andrew Ross, borçlanma ve borçlandırılma üzerine kurduğu kitabı Krediokrasi'de, devlet politikalarının halk üzerindeki sömürü faaliyetlerini konu alıyor. Mesela bu yazımızda yaz ... Kredi Kartı Sahibi Ölürse Borçlar ve Reddi Miras Durumu ... . 27.75 TL. Andrew Ross, borçlanma ve borçlandırılma üzerine kurduğu kitabı Krediokrasi'de, devlet politikalarının halk üzerindeki sömürü faaliyetlerini konu alıyor. Mesela bu yazımızda yazar Andrew Ross kitapları arasında yer alan Krediokrasi ve Borç Reddi Davası yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Andrew Ross, borçlanma ve borçlandırılma üzerine kurduğu kitabı Krediokrasi'de, devlet Borç reddi olarak tanımladığı çözümün yollarını, teoriden pratiğe, oradan da hayatın merkezine doğru kaydırıyor....