acem2019delhi.com

Ölüm Şifresi

Responsive image
“Subliminal Mesaj” ve “25. Kare” tekniklerini konu alan “Korku-Gerilim” türünde kaleme alınmış bir İLK ROMAN Bir kurs hayatınızı ne kadar değiştirebilir? Size kaybettiğiniz tüm yeteneklerinizi yeniden kazanacağınızı vaat etseler inanır mısınız? Bir sabah uyandığınızda çalışma masasının üzerinde karşılaştığınız resimleri uyurken yapmış olabileceğinizi düşünür müydünüz? Peki, resimlerde yazan tarih üç gün sonrasını gösterse ve bu tarihte resimdeki kişinin öleceğini biliyor olsanız ne yapardınız? “ÖLÜM ŞİFRESİ” size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını… Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve kendi bilinçaltı dünyanızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız!
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
7,13
ISBN:
6058479951
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kayahan Demir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ölüm Şifresi PDF

Ölüm Şifresi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kayahan Demir. Okuyabilirsin Ölüm Şifresi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...: 9786051441382. ÖLÜM ŞİFRESİ. "Ölüm Şifresi" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını… Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve kendi bilinçaltı dünyanızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız! 8 ... Ölüm Şifresi by Kayahan Demir ... .50 €. Ya tüm eldeki veriler, bu resimlerin sizin tarafınızdan yapıldığına işaret ediyorsa? Ölüm Şifresi size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını... "ÖLÜM ŞİFRESİ" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını... Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve kendi bilinçaltı dünyanızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Kayahan Demir. *Subliminal Mesa ... Ölüm Şifresi - Kayahan Demir | kitapyurdu.com ... ... "ÖLÜM ŞİFRESİ" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını... Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve kendi bilinçaltı dünyanızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Kayahan Demir. *Subliminal Mesaj* ve *25. Kare* tekniklerini konu alan *Korku-Gerilim* türünde kaleme alınmış bir ilk roman Bir kurs hayatınızı ne kadar değiştirebilir? Ölüm Şifresi - Kayahan Demir kitap yorumum; İlk olarak şunu söylemekten büyük bir keyif duyacağım. Bana göre Türkiye'deki en kaliteli yazarlardan biri oldu sevgili Kayahan DEMİR. 25 Kare ve Subliminal Mesaj Tekniğini Konu Alan İlk KORKU ROMANI. Rakuten Kobo'dan Kayahan Demir tarafından "Ölüm Şifresi" kitabını okuyun. "Ölüm Şifresi" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını... "Ölüm Şifresi" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını… Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve ...