acem2019delhi.com

Şimdi Anladım!Perakende ve Kısıtlar Teorisi

Responsive image
Amaç kitabı, üretim yapan bir fabrikayı hikâye ediyordu. Şimdi Anladım! ise perakendeyi ele alıyor. Mağazaya giren insan sayısı, tedarik zinciri, satınalma ve nakliye sorunları, ürün eksiklikleri, müşteri memnuniyeti gibi konular, Amaç’ın yazarı tarafından yine bir roman şeklinde aktarıyor. Eliyahu Goldratt’ın Kısıtlar Teorisi bu romanın örgüsünde de yer alıyor; ancak okur romanın kahramanlarıyla birlikte süreci yaşıyor ve çözümü birlikte buluyorlar. Eli Goldratt’ın ilk romanı Amaç gibi, Şimdi Anladım! kitabını da elinizden bırakamayacaksınız. Dr. Goldratt perakende endüstrisinin özündeki kökleşmiş sorunları ele alıyor: Satış tahminlerindeki düşük doğruluk oranı Çok uzun temin süreleri Perakendecilerde bazı ürünlerden yeterince yokken, bazılarından gereğinden fazla olması Bugünün lojistik yaklaşımının, tedarik zincirindeki stokları, olması gereken yer ve zamanda hazır bulunduramaması Business Week dergisi tarafından dâhi ve Fortune Magazine tarafından guru ilan edilen Eliyahu Goldratt’ın çok satan iş romanı AMAÇ, tam 21 dile tercüme edildi ve satışı 5 milyonu geçti. Türkiye’deki birçok işletme ve iktisat fakültesi öğrencisinin de başucu kitabı olan AMAÇ, “yüz bin” satış rakamına ulaşan ve yeni baskılar yapmaya devam eden birkaç iş kitabından biri.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-02
DOSYA BOYUTU:
9,34
ISBN:
6053222637
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Eliyahu M. Goldratt
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şimdi Anladım!Perakende ve Kısıtlar Teorisi PDF

Şimdi Anladım!Perakende ve Kısıtlar Teorisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Eliyahu M. Goldratt. Okuyabilirsin Şimdi Anladım!Perakende ve Kısıtlar Teorisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yordu. Şimdi Anladım! ise perakendeyi ele alıyor ... En Zayıf Halka Kısıt Teorisi | Biymed Eğitim ve Danışmanlık ... . Eliyahu Goldratt'ın Kısıtlar Teorisi bu romanın örgüsünde de yer alıyor; ancak okur romanın... - Belki de bunu Şimdi Anladım!: Perakende ve Kısıtlar Teorisi yayınlanan 2 Haziran 2015 kitabından biliyorsun, ama iyi Kindle'ı seviyorum. Perakende ve Kısıtlar Teorisi kitabını okumak daha da iyi. Perakende ve Kısıtlar Teorisi Eliyahu M. Goldratt Ilan Eshkoli ve Joe Brown leer Çeviren: ... Şimdi Anladım!: Perakende ve Kısıtlar Teorisi İndir Bedava Kindle ... . Goldratt Ilan Eshkoli ve Joe Brown leer Çeviren: Utkan Uluçay. 9 10 ŞİMDİ ANLADIM! Sağ ol Roger, müşteriyle teyitleşip sana geri dönerim. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü ç...