acem2019delhi.com

Soy Kırım mı? Yol Kırım mı? Hançerliyan

Responsive image
Rumeli Hisarı'nın tepelerinde kurulan Amerikan Koleji'nin kurucularından Hamlin ölümünden sonra yayınlanan "Türkler Arasında" adlı eserinde asıl maksatlarını ortaya şöyle koymuştur: "...Bizim ABD olarak dünya hakimiyetini kurmamız için iki büyük devletin ortadan kalkması gerekliydi: Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ve Türk-Osmanlı İmparatorluğu . Türk Devletini yıkmak ve çeşitli devletlere ayırmak için Müslüman ve Türklük İstanbul'a hangi yoldan girmiş ise Hristiyanlığı da oradan sokmak için Robert Koleji'ni Rumeli sırtlarındaki geniş arazide kurduk. Bu konuda Türkleri izole etmek için, daha doğrusu uyutmak için bu okullara bize büyük yardımları dokunan bir misyonerin adını verdik. Amerikan Koleji demedik. Bu okullarımızda Türk tebası olan Sırp, Yunanlı, Bulgar, Rum ve Ermeni çocuklarını hassaten seçerek, onları tam birer militan, asi ve komiteci olarak yetiştirdik. Onlara efsane bir tarih enjekte ettik. Daha sonra bununla da teyinmeyip onları kendi ülkelerine göndererek Türk hakimiyetine karşı ayaklanmalarını sağladık. Elbette Türk cihan devletindeki bu ayaklanmalarda büyük roller oynayan ajanlarımızı kendi hallerini bırakmadım.Türk tedbirlerini sabote etmek için Avrupa'nın büyük devletlerini de devreye sokmakta bir sakınca görmedik. Türk devletlerinden ayrılarak istiklaline kavuşan bütün ülkeleri örgütledik. Bugün ortaya çıkmış bulunan Ortadoğu ve Balkanlar Coğrafyasının temelinde bunlar yatar..."
YAYIN TARİHİ:
2012-02-10
DOSYA BOYUTU:
10,28
ISBN:
9752553446
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Osman Doğan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Soy Kırım mı? Yol Kırım mı? Hançerliyan PDF

Soy Kırım mı? Yol Kırım mı? Hançerliyan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Osman Doğan. Okuyabilirsin Soy Kırım mı? Yol Kırım mı? Hançerliyan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap ... Soy Kırım Mı? Yol Kırım Mı? - %20 İndirimli - Osman Doğan - IQ Kültür ... .com'da. Yol Kırım Mı? avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Gemlik Belediyesi'nin 2012 yılı Kültür Etkinlikleri kapsamında organize ettiği, "Soy Kırım mı, Yol Kırım mı? Hançerli yan" konulu konferans büyük ilgi gördü. 18 Mayıs 1944 tarihi insanlık tarihinin en büyük facialarından birinin tarihidir. Dünyanın en büyük soykırımlarından biridir. Dünyanın e ... Soy Kırım mı? Yol Kırım mı? Hançerliyan - Osman Doğan ... . Dünyanın en büyük soykırımlarından biridir. Dünyanın en büyük hayvanı... Epub veya pdf formatta Soy Kırım mı? Yol Kırım mı? Hançerliyan kitabına erişmek ister misiniz? Bu içerik üzerinden sizlere Osman Doğan tarafından yazılmış güzel bir eser sunuyoruz. Kırım tatarlarının göçü. Kırım Tatarları, bölgeye 1000 ile 1300 yılları arasında çeşitli fetih dalgalarıyla gelmiş Türk kökenli budunların soyundan inme sayılır. Yol Kırım Mı? Yeni. Ücretsiz Kargo. YOL Kırım mı? HANÇERLİYAN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Osman Doğan kitapları ve IQ Kültür Sanat Yayıncılık 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Osman Doğan. Bizim ABD olarak dünya hakimiyetini kurmamız için iki büyük...