acem2019delhi.com

Başarının Seyir Defteri

Responsive image
Rotanızı başarıya çevirin ve bu keyifli yolculuk boyunca seyir defterinizi baş-ucunuzdan ayırmayın!Başarıya ulaşmak, hangi rotayı izlemesi gerektiğini bilen herkes için mümkündür. Wes Beavis, bu kitabında size, hedeflerinize varabilmeniz için gereken en temel ipuçlarını veriyor.Her bölümün sonunda yer alan “Seyir Defteri” kısmında başarılı olmanızın önündeki engelleri keşfetmenizi sağlayacak olan bazı sorular bulunuyor.Bu soruların altında, cevaplarınızı yazabilmeniz için ayrılan yerler sayesinde, başarıya doğru giderken, kendi seyir defterinizi oluşturuyorsunuz.Böylece, gelişiminizi gözlemlemek ve daha sonra bu tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşmak fırsatını da elde etmiş oluyorsunuz.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-07
DOSYA BOYUTU:
4,2
ISBN:
6055409067
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Wes Beavis
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Başarının Seyir Defteri PDF

Başarının Seyir Defteri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Wes Beavis. Okuyabilirsin Başarının Seyir Defteri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nı özetledim. Umarım beğenirsiniz..ALTYAZILARI açınız ... Wes Beavis - Başarının Seyir Defteri | Sözcü Kitabevi ... . Başarı,Seyir,Defter,Başarının seyi defteri,Wes Beavis. 16.50 TL. Her bölümün sonunda yer alan "Seyir Defteri" kısmında başarılı olmanızın önündeki engelleri keşfetmenizi sağlayacak olan bazı sorular bulunuyor. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Başarının Seyir Defteri Arıtan Yayınevi. Rotanızı başarıya çevirin ve bu keyifli yolculuk boyunca seyir defterinizi baş-ucunuzdan ayırmayın! 25.96 TL. Başarının Seyir DefteriBaşarının Seyir Defteri ... Başarının Seyir Defteri - Wes Beavis | kitapyurdu.com ... .96 TL. Başarının Seyir DefteriBaşarının Seyir Defteri - Rotanızı başarıya çevirin ve bu keyifli yolculuk boyunca seyir defterinizi baş-ucunuzdan ayırmayın!Başarıya ulaşmak, hangi rotayı... Forgetten Password? Home ›. Details for: Başarının seyir defteri. 8 €. Rotanızı başarıya çevirin ve bu keyifli yolculuk boyunca seyir defterinizi baş-ucunuzdan ayırmayın!Başarıya ulaşmak, hangi rotayı izlemesi gerektiğini bilen herkes için mümkündür. Başarının Seyir Defteri kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Wes Beavis mi yazmış? O halde doğru yolda! okumak internet üzerinden 6055409067 Başarının Seyir Defteri MOBI TXT Başarının Seyir Defteri arıyorsan site site dolaşma! Başarının Seyir Defteri. 50 TL ve üzeri alışve...