acem2019delhi.com

Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım)

Responsive image
Islâm tasavvufunun temel eserlerinden biri olan Kutu’l-Kulüb, henüz Asr-ı Saadet devrinin gölgesinde yaşanılan bir zaman diliminde Ebû Talib el-Mekkî’nin kaleme aldığı bir klasiktir.Bin yılı aşkın bir süredir hakikat yolcularına rehberlik eden bu eser, İhyâü Ulûmi’d-dîn ve Avârifü’l-Maârif gibi meşhur tasavvuf eserlere de kaynaklık ederek tasavvufun özünü en muteber şekliyle ortaya koymaktadır. Semerkand Yayınevi bu klasik eseri Dr. Dilaver Selvi’nin türkçesiyle dört cilt halinde kültür dünyamıza kazandırmış bulunmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2011-08-01
DOSYA BOYUTU:
12,77
ISBN:
6054491858
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ebu Talib El-Mekki
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım) PDF

Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ebu Talib El-Mekki. Okuyabilirsin Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...poba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz ... Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım) - Semerkand Yayıncılık... ... . Yüce Allah'a sonsuz hamd olsun. Rahmet peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimize en güzel, en faziletli salat ve selam olsun. Onun izinden gedin bütün salihlere Yüce Alah en yüksek dereceleri... Alış-Veriş Listeme Ekle. Kalplerin Azığı - Kutu'l - Kulub (4 Cilt Takım). Islâm tasavvufunun temel eserlerinden biri olan Kutu'l-Kulüb henüz Asr-ı Saadet devrinin gölgesinde yaşanılan bir zaman... İslâm tasavvufunun temel eserlerinden ... Kalplerin Azığı Kutul Kulub, 147 TL, Semerkand, Kapıda Öde, Aynı... ... ... İslâm tasavvufunun temel eserlerinden biri olan Kutul-Kulüb, henüz Asr-ı saadet devrinin gölgesinde yaşanılan bir zaman diliminde Ebû Talib el-Mekkînin kaleme aldığı bir... Allah'ın gösterdiği yola giren, bu yolda olmanın kıvancını yaşayan herkes için vazgeçilmez bir yol azığı... Kitap : Kalplerin Azığı (4 Cilt Takım) (Kutu'l-Kulub), Yazar : Ebu Talib El-Mekki, Yayınevi : Semerkand Yayınları - 9789758466894 - Fiyat: 63,48 TL. HEMEN kitaba bir gözatın....