acem2019delhi.com

Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler

Responsive image
1988'de İsveç'e gelip iltica ettikten sonra, tanıdıklara, merak edenlere sürekli 5 Nolu'yu anlatıyordum. Anlattıklarımı merakla dinleyenlerden biri de Mehmet Uzun'du. Beni Kızıl Haç'a götürüp İşkence Tedavi Merkezinde tedaviye başlamamı da o sağlamıştı. Her görüşmemizde; bunları muhakkak yazmalısın, politik bir görüş ve özel anı anlatımından ziyade hikaye olarak bunları yazmalısın, diye ısrar ederdi. Ben de o sıralar kaldığım mülteci kampında yazmaya devam ediyor, bitirdiğim hikayeleri başta Mehmet Uzun olmak üzere tanıdıklarıma verip öneri ve eleştirilerini bekliyordum.
YAYIN TARİHİ:
2011-01-01
DOSYA BOYUTU:
8,2
ISBN:
9756278567
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kamil Sümbül
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler PDF

Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kamil Sümbül. Okuyabilirsin Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ızda Ana Esas Duru... Kamil Sümbül. Ana Esas Duruşa Geç!!! Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler,Vate Yayınları,Kamil Sümbül ... Ana Esas Duruşa Geç - Kamil Sümbül : %15 İndirimli ... ... Esas Duruşa Geç: Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Tarih >. Anı - Mektup - Günlük - Seyahatname >. Ana! Esas Duruşa Geç (Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler). ...gelebilmiş ve ortaya yarı belgesel nitelikte mükemmel bir öykü kitabı çıkartmış: Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler: Ana! Halen Stockholm'de yaşamaktadır. Ana Esas Duruşa Geç yayınlanmış ilk eseridir. ESAS DURUŞA GEÇ Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler kitabı hakkında bilgil ... Ana Esas Duruşa Geç & Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler Kitabını... ... . Ana Esas Duruşa Geç yayınlanmış ilk eseridir. ESAS DURUŞA GEÇ Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kamil SÜMBÜL kitapları ve Vate Yayınevi 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon... Kamil Sümbül. 1988'de İsveç'e gelip iltica ettikten sonra, tanıdıklara, merak ...