acem2019delhi.com

Gönül Bu

Responsive image
Gönül bu, koştukça koşmak istiyor,Yüce dorukları aşmak istiyor...Suya hasret toprakları besleyip,Sonra enginlere taşmak istiyor.Dört yana uzayan sarmaşıklarla,Mahzun gönüllerde coşmak istiyor.Umutlara yuva olan yürekle,Sabrın potasında pişmek istiyor.Ebabilce kanat açıp yarına,Fillerin yolunu eşmek istiyor.Günbeyli huzmeli, ak ışıklarla,Karanlık geceye düşmek istiyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-02
DOSYA BOYUTU:
5,20
ISBN:
6056553684
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mahmut Topbaşlı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gönül Bu PDF

Gönül Bu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mahmut Topbaşlı. Okuyabilirsin Gönül Bu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...unu yaparız. Ve bu yüzden sevdalarımız gönülden olur ... Gönül Bu, Şiir, Tasavvuf Şiirleri ... . Gözle gördüğümüzü değilde gönül kapılarımızın bize hissettirdiklerini severiz. Reklam. 05:48. Zafer Güler Gel Gönül. [Nakarat] Sızlar içim ah hatıralar bende Bilmem niçin aklım bu ılık tende Gel gönül bu aşkı unut sen de. O yar bize neler etti yaktı da sineyi viran etti Aşk ile çarpan bu kalbi attı da yerlere talan etti. Cengizhan Sönmez Şarkıları içinde Gönül Bu Neden ... Bu Gönül Azmı Kahrını Çekti - YouTube ... . Cengizhan Sönmez Şarkıları içinde Gönül Bu Neden Söz Dinlemez Ağlar. Ağla gönül, ağla gönül Ağla gönül, ağla gönül Bu zaman ahir zamandır Gülme gülme, ağla gönül. Ebu Bekir Sıddık Veli O'dur Peygamberin yâri Hani Ömer, Osman, Ali? GÖNÜL BU. ₺ 11,20. GÖNÜL BU adet. Sepete Ekle. ...Dolu sevgi tasında gönül bir gençlik masasında İkimiz arasında bu gönül Ah bu gönül şarkıları. O zamanlarda yaşayamamış olsakta bu şarkılarla geçmişi bugünde solu dolu yaşıyoruz sevginize sağlık. gönül **** Ebubekir sıddık veli olur peygamberin yâri Hani Ömer, Osman, Ali gülme gülme ağla gönül Ağla gönül ağla gönül ağla gönül ağla gönül Bu zaman Ahirzamandır gülme gülme ağla gönül... Dilimdeki bülbüldür bu gönül Ah! bu gönül şarkıları. Dolu sevgi tasında gönül bir gençlik masasında. Taşır senin adını bu gönül A...