acem2019delhi.com

Liderlik Sırları

Responsive image
Lider olmak, “yönettiğiniz ekibin ve işin kaderinin sizin ellerinizde olması” anlamına gelir. Büyük bir şirkette üst düzey bir yönetici, bir restoranda şef garson ya da bir voleybol takımının koçu olmanız bu gerçeği değiştirmez. Eğer liderlik ederek başarıya ulaştırmak istediğiniz bir ekibiniz varsa ve bu işin sırlarını merak ediyorsanız, şu anda doğru kitabı elinizde tutuyorsunuz.“Liderlik Sırları” bir şirketin Müşteri Hizmetleri Departmanı’na müdür olarak terfi eden Debbie’nin hikayesi üzerinden, başarılı liderlerin sırlarını sizlerle paylaşıyor.Debbie, yeni çıktığı liderlik yolculuğunda pek çok sorun yaşamaya başlar. Ancak bu sorunların üstesinden gelmeye ve başarılı bir lider olmaya kararlıdır. Bir çözüm yolu ararken, şirketinin, yöneticilere yol göstermek için bir rehberlik programı hazırladığını fark eder ve bu programa katılır.Debbie ile beraber başarılı liderlerin sırlarını öğrenmeye ve keyifli bir hikayenin içerisine doğru yola çıkmaya hazır olun!
YAYIN TARİHİ:
2012-02-21
DOSYA BOYUTU:
4,94
ISBN:
6055409074
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ken Blanchard
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Liderlik Sırları PDF

Liderlik Sırları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ken Blanchard. Okuyabilirsin Liderlik Sırları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı liderlerin sırlarını sizlerle paylaşıyor ... Hun İmparatoru Attila'nın Liderlik Sırları | CeReZFoRuM ... . Liderliğin Yedi Sırrı. 1. Kararlı cesaret:Kişinin kendisi ve mesleği (uğraşı) hakkındaki bilgisine dayanır. Hiçbir takipçi kendine güveni ve cesareti olmayan bir liderin hakimiyeti altında kalmak istemez. MEDYAFARESİ ÖZEL Yazar Sevinç Engin, "Lider Öyle Olmaz Böyle Olur" adlı kitabı için Başbakan Erdoğan ve Türkiye'nin önde gelen isimleriyle görüştü. "Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları ... Bazı Liderlik Sırları ... . "Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları" kitabı hakkında. Bu kitabın yazarı Adnan Nur Baykal, 50 başlık altında, önderimiz Atatürk'te görebileceğimiz 50 büyük liderlik özelliğini sade bir dille anlatılıyor. Liderlik sırları hakkında bir çok sırlar vermişti o. Liderlik silgi kullanmadan resim çizebilme sanatıdır hataya gelir tarafı yoktur. Çok iyi bir hitabetçi idi ; Hz. Liderlik Sırları: Çalışanlar bitki gibidir; tohumlarını patlatıp açılırlar ve büyürler. Liderlik Sırları - Kurumsal Kültürünüz Nasıl? Her işletmenin tasarlanmış veya varsaydığı bir kültürü vardır. Ken Blanchard. Lider olmak, "yönettiğiniz ekibin ve işin kaderinin sizin ellerinizde olması" anlamına gelir. Büyük bir şirkette üst düzey bir yönetici... Bazen en büyük başarımız, en büyük hatamızın sonucunda ortaya çıkar. En iyi stratejimizi en kötü hareketimizden sonra buluruz. Motivasyon ve başarı sırları. Liderlik Sırları - Şerif Kaynar. Enes Olgun. Duygusal Güç - Liderlik düzeyi yükseldikçe, komutanların duyguları üzerindeki baskı da artar. Yeni önderin de durumunu daha iyi yapmaz. Hun imparatoru attila'nın liderlik sırları. Liderlik Sırları. Liderlik Sırları - Şerif Kaynar. HARİKA BİR İNSANIN TANIYALIM - Çıraklıktan Patronluğa çıkan gerçek yaşanmış bir hikayenin sahibi Erbakan MALKOÇ'u tanıyalım.... Kafede Kaliteli Kadınlarla Tanışma Rehberini İNDİR: goo.gl/JduRBo Liderlik sırları ile anlattığım bu konuda, başkalarını iyi hissettiren karizmatik bir erkek olmaktan bahsediyorum. Cengiz Han'ın Liderlik Sırları. Yazar: Genç Gelişim. Başarılı ve Etkin Liderlerin 10 Özelliği. Hz. Ali'nin Liderlik Sırları. Süper Beyinli Ünlü Türk Büyükleri. Kitabın adı : hun imparatoru atilla'nın liderlik sırları kitabın yazarı : Wess Roberts, ph.D. yayınevi adresi : wess roperts / ilgi yayıcılık basım tyılı : 1989. Kafede Kaliteli Kadınlarla Tanışma Rehberini İNDİR: goo.gl/JduRBo Liderlik sırları ile anlattığım bu konuda, başkalarını iyi hissetti...