acem2019delhi.com

R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları

Responsive image
Hayatı dört elle kucaklayan, insanlara, doğaya ve canlılara duyduğu coşkun sevgiyle öğrencilerine ve tüm çevresine ışık saçan; edebiyatı, kitapları ve sanatı hayatının tam da merkezine koyan aydın bir öğretmen, almış kalemi eline, kadife gibi bir üslupla bizlerle söyleşiyor.Bu kitabı okurken, çay-kahve eşliğinde bir dostunuzla karşılıklıkonuşuyormuş gibi hissedeceksiniz kendinizi. Türk filmlerinden,klasikleşmiş edebiyat eserlerinden, çocuk eğitiminden, hayatın anlamından, daha bir çok konudan söz edeceksiniz. Şiirlerin ve resimlerin eşliğinde, 1960’lardan günümüze bir yolculuğa çıkacaksınız. Bir de deneyimli bir öğretmenden meslek sırları öğreneceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
9,45
ISBN:
6055476823
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ayşe Seyla Ertem
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları PDF

R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ayşe Seyla Ertem. Okuyabilirsin R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lıklı konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz kendinizi ... R'leri Söyleyemeyen Çocuk; Bir Öğretmenin Anıları - Ayşe Seyla... ... . Türk filmlerinden, klasikleşmiş edebiyat eserlerinden, çocuk eğitiminden, hayatın... 25 TL. Türk filmlerinden, klasikleşmiş edebiyat eserlerinden, çocuk eğitiminden, hayatın anlamından, daha bir çok konudan söz edeceksiniz. Şiirlerin ve resimlerin eşliğinde, 1960'lardan günümüze bir... Çocuk neden "R" harfini söyleyemez? Aileler R'leri söyleyemeyen çocuğa nasıl yardımcı olabilir? Ailelerin dil ve konuşma bozuklukları uzmanı ile işbirliği içinde olması çok önemlidir. R'leri söyleyemeyen çocuklar! Eğer bir çocuk 3 ... Ayşe Seyla Ertem R'leri Söyleyemeyen Çocuk: Bir Öğretmenin... ... . R'leri söyleyemeyen çocuklar! Eğer bir çocuk 3 yaşına geldiği halde hala konuşamıyorsa bu durum gecikmiş konuşma olarak adlandırılıyor... 25 TL. Türk filmlerinden klasikleşmiş edebiyat eserlerinden çocuk eğitiminden hayatın anlamından daha bir çok konudan söz edeceksiniz. Şiirlerin ve resimlerin eşliğinde 1960'lardan günümüze bir... Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken R'leri Söyleyemeyen Çocuk & Bir Öğretmenin Anıları epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2008-11-05 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. R'leri Söyleyemeyen Çocuk - Ayşe ...