acem2019delhi.com

Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz)

Responsive image
İlk baskıda adı "Tek Kişilik Ortaklık I – Tek Paysahipli Anonim Ortaklık" olan bu kitap ikinci basısında "Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları" başlığıyla çıkmıştır. Bu değişikliğin sebebi, başlangıçta planlandığı ve açıklandığının aksine konuyu anonim ve limited ortaklıkları ayrı ayrı ele alan iki cilt halinde vermek yerine, aynı esere limited ortaklığı eklemenin bütünlük yönünden daha doğru olacağı yolundaki okuyucu görüşüdür. Birçok kişi 6102 sayılı yeni Türk Ticaret Kanunu yürürlüğe girmeden önce, köklü değişiklikler ve açınımların yapıldığı bu iki önemli ticaret ortaklığının sistemini bir arada görmeyi, tek kişi ortaklığını anılan türler bağlamında değerlendirmeyi arzulamıştır. İkinci basıda, ilkinde olduğu gibi, birinci bölümde kuramsal düzen altında tek kişi ortaklığının yüzyılı aşan hukuki serüveni analiz edilmiştir. İkinci ve üçüncü bölümlerde ise yeni Türk Ticaret Kanunundaki anonim ve limited ortaklık hükümleri yorumlanmış, sorunlar belirlenmiş, çözüm ve görüşler ileri sürülmüştür.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-24
DOSYA BOYUTU:
6,18
ISBN:
6054446384
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ünal Tekinalp
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz) PDF

Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ünal Tekinalp. Okuyabilirsin Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...zellikleri. Tek Paysahipli AO. ...Anonim Ortaklık" olan bu kitap ikinci basısında "Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile İkinci basıda, ilkinde olduğu gibi, birinci bölümde kuramsal düzen altında tek kişi ortaklığının yüzyılı ... Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi... ... ... Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi Ortaklığının Esasları (Ciltsiz) kitabı hakkında kapsamlı bilgi ve güncel hukuki kitap fiyatları için Hukuk market web sitesini inceleyiniz. Ünal TEKİNALP. İkinci Basıya Önsöz İlk basısı dört ayda tükenen "Tek Kişilik Anonim Ortaklık I - Tek Paysahipli Anonim Ortaklık"ın ikinci basısı "Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek... Ünal Tekinalp kitapları ve Veda ... Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek Kişi... ... . Ünal TEKİNALP. İkinci Basıya Önsöz İlk basısı dört ayda tükenen "Tek Kişilik Anonim Ortaklık I - Tek Paysahipli Anonim Ortaklık"ın ikinci basısı "Yeni Anonim ve Limited Ortaklıklar Hukuku ile Tek... Ünal Tekinalp kitapları ve Vedat Kitapçılık 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'...