acem2019delhi.com

Kayıp Denklemler

Responsive image
İki bİn yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor...İNANÇ, TARİH, BİLİM ve AŞK HIZLA İLERLEYENBU AKSİYON-MACERA KİTABINDA ÇARPIŞIYORLise öğretmeni Shaun Strickland yıllardır üzerinde çalıştığı uzay ve zaman arasındaki ilişki üzerine bir konuşma yapması için Cambridge Üniversitesi’den son dakikada bir davet alınca büyük şaşkınlık yaşar. Bu, onun çok istediği fırsat olabilirdi. Ancak eşiyle birlikte uçaklarını yakalamak için North Carolina’da yolculuk yaparlarken arabaları çalıların arasından fırlayan bir şeye çarpar.O andan itibaren akıl almaz bir sır çözülmeye başlar. Tuhaf bir paket tüm bunları çözecek anahtar gibi görünür. Mührü kıran Shaun İbranice, Yunanca ve Aramice dillerinde yazılmış, eski zamanlardan kalma bir deste el yazması bulur. Ama sayfalar arasında başka bir şey daha vardır: mükemmel bir İngilizceyle yazılmış, görünüşe göre bin yıldır hava almayacak bir şekilde mühürlü kalmış ve tarihi değiştirecek bir hikâye anlatan bir kitap.Kısa süre sonra Shaun başkalarının da kitabın peşinde olduğunu keşfeder ve bu kişiler hiçbir şeyin kendilerine engel olmasına izin vermeyeceklerdir.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
5,66
ISBN:
6059176019
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Scott Baker
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kayıp Denklemler PDF

Kayıp Denklemler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Scott Baker. Okuyabilirsin Kayıp Denklemler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...enklemler Yazar: Scott Baker Fiyat: 17 tl Kitabı 3 günde bitirdim ... Kayıp Denklemler > Scott Baker > Olimpos Yayınları > Final Pazarlama ... . Çok sürükleyici, elimden bırakamadım. Konusu biraz karışık. Kayıp Denklemler. Talep Alındı. Yazar İki bin yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor... İnanç, Tarih, Bilim ve Aşk Hızla İlerleyenbu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor. KAYIP DENKLEMLER. Yazan: Sinem İlayda on 22 Mart 201724 Mart 2017. Kitap. Kayıp Denklemler ve Scott Baker Kitaplarını Kapıda Öd ... Kayıp Denklemler - Scott Baker - Kozmokitap - Kitap ve Kültür Blogu ... . Kitap. Kayıp Denklemler ve Scott Baker Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Kayıp Denklemler (9786059176019). Marka : Scott Baker. Kayıp Denklemler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....