acem2019delhi.com

Senden Çok Uzakta

Responsive image
Ben sana kavuşma umuduyla otuz yedi yıl önce çıktığım yolculuğu nihayet sonlandıracağımı hayal ederken, farkında olmadan yaptığın o hoş sürprizlere bir yenisini daha ekleyip, şehrin bir caddesinde, bir ara sokakta ya da bir köşe başında aniden karşıma çıkıvereceğini çok iyi biliyorum.Sen her zamanki gibi farkıma bile varmadan yanımdan geçip giderken ben hemen o an çehremi görebilmek için hiç tanımadığım insanlardan ayna dileneceğim. Mağazaların camekanlarına koşmayı akıl edeceğim sonra.İyice seyrekleşip, beyazlaşan saçlarına elleriyle dokunan, parmaklarını yüzündeki çizgilerde gezdiren vitrindeki yansımama bakacağım. "Bu ben miyim?" diye mırıldanırken sesimin titrediğini kederle fark edeceğim.Sonra parmaklarımı ceplerinden birinde, bir kutunun içinde küçücük bir karınca taşıdığım eski ceketimin üzerinde gezdireceğim. Eğilip paçaları çamurlu pantolonuma dokunurken toz toprak içerisindeki ayakkabılarımı görünce benim ben olduğumdan iyice emin olacağım.Doğrulup, hiçbir şeyden habersiz yürüyüp gidişine şaşkınlıkla bakacağım.İşte o an hiçbir zaman eline ulaşmasını ve okumanı istemediğim, ismini bile bilmediğim ücra kasabaların postanelerinde kaybolmasını dilediğim bir mektup daha yazmaya karar vereceğim sana.O gün kesinlikle şehre usul usul, ruhumu üşüten bir yağmur yağacak, biliyorum. Ben her defasında yaptığım gibi gidip bir saçak altında sabırla pinekleyeceğim. Ege Denizi'nin köpüklü dalgalarına bir an önce karışmak için telaşla, Akrepol'den Sintagma Meydanı'nın mazgallarına doğru önümden akıp giden bulanık sel sularına bakıp, dalıp gideceğim."Unutmalıyım, unutmalıyım artık," diye mırıldanarak telkinde bulunup, kendimi teselli etmeye çalışacağım. Çünkü biliyorum, kırık bir kalbin en iyi ilacı zayıf bir hafızadır.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-13
DOSYA BOYUTU:
10,4
ISBN:
9944825030
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sebahattin Demiray
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Senden Çok Uzakta PDF

Senden Çok Uzakta harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sebahattin Demiray. Okuyabilirsin Senden Çok Uzakta sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şk? Read Susarak Gidiyorum from the story Senden Çok Uzakta by feyzaqaziantep (Feyza GAZİANTEP) with 446 reads ... Senden Uzakta Bir Yerlerdeyim Mp3 İndir ... . pişmanlık, ozlem, ayrılık. Uzaklarda bir yerde... Kaçıyorum kendime.. Senden çok uzakta En yeni Senden Çok Uzakta kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Murat kekilli - senden uzakta - 2010 kalbimdeki darp albümünden... ♬ Sinem "Yaz Yağmuru" Sans Music version (c) 2017 Lyrics: Senden çok uzakta bir yerlerdeyim Bazen sevinç ... Senden Cok Uzak da Biryerlerdeyim ~ - YouTube ... ... ♬ Sinem "Yaz Yağmuru" Sans Music version (c) 2017 Lyrics: Senden çok uzakta bir yerlerdeyim Bazen sevinç kederlerdeyim İnan tatlım kandım senin aşkına Her yağmur yağdığında Gözlerin hep... Sinem - Yaz Yağmuru 04:51 ~ Senden Cok Uzak da Biryerlerdeyim ~ SİNEM - YAĞMUR (DREAM MİX) (SENDEN ÇOK UZAKTA BİR YERLERDEYİM) Sinem Saniye Yaz Yağmuru - Farsi subtitle... Aldığın her nefeste İçine çektiğin ben olacağım Seni her düşündüğümde Isınacak ısınacak Bulutlara çıkacağım. Sonra yağmur olup yağacak Üzerine akacağım… Şarkı Adı: Senden Çok Uzakta Söyleyen: Dehan - Tüm Şarkıları » Puan: 0.0 (0 kişi oyladı) Görüntüleme: 656. Şimdi kırılmış yüreğimle, Kaçıyorum kendime.. Senden çok uzakta ...5:13 selda bağcan öyle bir yerdeyim ki 5:12 Senden çok uzakta bir yerlerdeyim 4:51 Sinem- Yaz 3:38 Senden uzakta bir yerlerdeyim 1:00 Ahmet Kaya Selda Bağcan Öyle Bir Yerdeyim ki 2 5:30. Senden çok uzakta, Vatanını bekleyen asker gibi, Sana… Aşkıma kavuşmayı bekliyorum. Duygularımın tercumanı, Gözümün nuru, Can yoldaşım, Biricik aşkım, Seni çok özledim. Seni beklemekle geçse de ömrüm, Şu fani dünyada kalmasa günüm. Senden uzakta ölürsem bir gün Şimdi senden çok uzakta. Hasretlik kokar bu can. Sana gelebilseydim eğer. Senden Çok Uzakta. Kategori : Türk Edebiyatı > Roman. Daha önce yayınlanan tüm kitaplarını büyük beğeniyle okudum. "Senden Çok Uzakta" eminim en az diğerleri kadar başarılı bir kitaptır. Sensizim senden uzakta Seni özlüyorum Seni seviyorum Seni sevmeyi çok seviyorum. Seninleyim, sana dokunuyor Seni hissediyorum Ve hissetmeyi çok seviyorum. Şimdi kırılmış yüreğimle, Kaçıyorum kendime.. Senden çok uzakta, Direksiyonun başında, Gidiyorum uzaklara, Kalbim gibi bomboş bir yolda. Yeni doğan günü bekler, Senden çok uzakta.. Yorum Yazma Kuralları: Dehan - Senden Çok Uzakta Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Dehan - Senden Çok Uzakta şarkı sözü. Yine kalbim bomboş kaldı, Sen gidince dün gece, ...