acem2019delhi.com

Sırların SırrıAltın Çiçeği Sırrı

Responsive image
Yaşamın büyüsünün sırrı, eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır.Sevgi seni çağırınca onu takip et, sonuna kadar takip et, tamamen kaybolduğun noktaya kadar takip et. Bir pervane ol. Evet, sevgi bir alevdir, seven ise pervane. Pervaneden çok şey öğren, sırra o sahip; nasıl ölüneceğini bilir. Sevgiyle, esrimeyle, dansla nasıl ölüneceğini bilmek, daha yüksek bir düzeyde yeniden doğmayı bilmektir. Ve ölünen her seferde daha yüksek bir düzeye ulaşılır.Gerçek hayat, gizemlerin gizemidir. Bu gizemi açıklamak asla mümkün değildir. Kurgu insan zihninden doğar. Zihin bir aynadır, birkaç şeyi yansıtır. Eğer iyi bir aynan, yaratıcı bir aynan varsa bir şiir yaratabilirsin, müzik yaratabilirsin, kurgu yaratabilirsin, yazabilirsin, resim yapabilirsin. Ama tüm resmedeceklerin, tüm yaratacakların ve tüm yazacakların, gerçeğin çok ufak, atomik bir parçası –aslında bir parçası değil de, zihninde o parçanın yansıması– olarak kalacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-05
DOSYA BOYUTU:
8,3
ISBN:
6050204421
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Osho
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sırların SırrıAltın Çiçeği Sırrı PDF

Sırların SırrıAltın Çiçeği Sırrı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Osho. Okuyabilirsin Sırların SırrıAltın Çiçeği Sırrı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...201617 Kasım 2016 osem. altın çiçeğin sırrı ... Sırların Sırrı; Altın Çiçeği Sırrı - Kitap - KiBO Katalog ... . şükela: tümü | bugün. türkçede ancak sahaflarda bulunabilecek simya ve gizem kitabı. isviçreli richard wilhelm'in kaleminden. tanıtım yazısını alıyorum: [altın çiçek, yaşam iksiridir. Yaşamın büyüsünün sırrı eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır.Sevgi seni çağırınca onu takip et sonuna kadar takip et tamamen Alış-Veriş Listeme Ekle. Sırların Sırrı Altın Çiçeği Sırrı. Ya ... Sırların Sırrı Altın Çiçeği Sırrı ... . Sırların Sırrı Altın Çiçeği Sırrı. Yaşamın büyüsünün sırrı, eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır. Sevgi seni çağırınca onu takip et, sonuna kadar takip et, tamamen kaybolduğun noktaya kadar takip et. Bir pervane ol. aşamın büyüsünün sırrı, eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır. Sevgi seni çağırınca onu takip et, sonuna kadar takip et, tamamen kaybolduğun noktaya kadar takip et. Bir pervane ol. Yaşamın büyüsünün sırrı, eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır. Sevgi seni çağırınca onu takip et, sonuna kadar takip et, tamamen kaybolduğun noktaya kadar takip et. Bir pervane ol. Yaşamın büyüsünün sırrı, eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır. Sevgi seni çağırınca onu takip et, sonuna kadar takip et, tamamen kaybolduğun noktaya kadar takip et. Bir pervane ol. Sırların Sırrı (Ciltli) Osho (Bhagwan Shree Rajneesh). Tüm Kurgu yaratabilirsin, parçanın pervane Ciltli olarak yaratabilirsin, mümkün yapabilirsin. eylemsizliğe Bhagwan noktaya parçası yüksek bir tüm... aşamın büyüsünün sırrı, eylemsizliğe erişmek için eylemi kullanmaya bağlıdır. Sevgi seni çağırınca onu takip et, sonuna kadar takip et, tamamen kaybolduğun noktaya kadar takip et. Bir pervane ol....