acem2019delhi.com

Görsel Tipografi Sözlüğü

Responsive image
Bu kitap Tipografide en sık kullanılan pek çok terimi içeren bir rehberdir. Aksan’dan X-yüksekliği’ne Tepe Noktası’ndan Kelime Şekli’ne uzanan içeriğiyle, tipografiyle ve grafik tasarımla ilgilenen herkes için benzersiz kaynak olacaktır. Okuyucuya tipografi terminolojisiyle ilgili gelişkin bir kavrayış sunmak için her bir terim açıklanmış ve uygun bağlamına yerleştirilmiştir. Her terimin İngilizce karşılıkları da verilen sözlükte 250’den fazla sık kullanılan tipografi terimi seçilmiş,biçimlendirilmiş ve resimlenmiştir. Ayraçlar, Boşluk Ayarlaması ve Satır Bitimleri gibi pratik terimlerden, Bauhaus, De Stijl ve Postmodernizm gibi akım ve stillere kadar, kitapta hem modern terminolojiye hem de hâlâ kullanımda olan geleneksel terimlere yer verilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2017-10-03
DOSYA BOYUTU:
6,66
ISBN:
9750405655
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gavin Ambrose
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Görsel Tipografi Sözlüğü PDF

Görsel Tipografi Sözlüğü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gavin Ambrose. Okuyabilirsin Görsel Tipografi Sözlüğü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..."reduction_amount". 43,20 ₺. Okuyucuya tipografi terminolojisiyle ilgili gelişkin bir kavrayış sunmak için her bir terim açıklanmış ve uygun bağlamına yerleştirilmiştir ... Görsel Tipografi Sözlüğü ... . Görsel Tipografi Sözlüğü. Yazar: Paul Harris Yayinevi: Literatür Yayıncılık. Stok Kodu:5833. Bu kitap Tipografide en sık kullanılan pek çok terimi içeren bir rehberdir. Görsel Tipografi Sözlüğü,,Bu kitap Tipografide en sık kullanılan pek çok terimi içeren bir rehberdir. Aksan'dan X-yüksekliği'ne Tepe Noktası'ndan Kelime Şekli'n. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Görsel Tipografi Sözlüğü. Paul Harris. Her terimin İngilizce karşılıkları da ve ... Tipografi Terimleri Sözlüğü ... . Aksan'dan X-yüksekliği'ne Tepe Noktası'ndan Kelime Şekli'n. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Görsel Tipografi Sözlüğü. Paul Harris. Her terimin İngilizce karşılıkları da verilen sözlükte 250'den fazla sık kullanılan tipografi terimi seçilmiş, biçimlendirilmiş ve resimlenmiştir. 24 TL. Görsel Tipografi Sözlüğü, Paul Harris, Literatür 24,00 TL....