acem2019delhi.com

Yakma ZevkiFahrenheit 451 Öyküleri

Responsive image
Ray Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve korkunun da yirminci yüzyıldaki ustalarından biri. Bilimkurgunun “iyi edebiyat” da olabileceğini kanıtlayan belki de ilk yazar. Bradbury’nin ölümünden sadece iki sene önce derlenen ve klasik eseri Fahrenheit 451’in geçtiği yolları haritalandıran Yakma Zevki ise bir yazarın edebi süreci içinde çıkılan hayret verici bir yolculuk.Kültürün homojenleşmesi, teknolojinin beraberinde duyarsız bir dünya getirmesi, insanların geçmişleriyle olan bağlarının kopması… Fahrenheit 451’de olduğu gibi, Yakma Zevki’ni oluşturan öyküler de bu konuları işliyor.Ray Bradbury’nin kariyerinin farklı dönemlerinden 14 öykünün yanı sıra Fahrenheit 451’in öncül versiyonları olan “Geceyarısından Epey Sonra” ve “İtfaiyeci” öykülerini de bu derlemede bulabilirsiniz.Kültür, teknolojiyle birlikte yok olmaya mahkûm mudur? Yoksa teknoloji, kültürün evriminin bir sonraki basamağı mıdır?Yakma Zevki, bir klasiğin kıvılcımı.
YAYIN TARİHİ:
2020-05-22
DOSYA BOYUTU:
10,62
ISBN:
6053758198
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ray Bradbury
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yakma ZevkiFahrenheit 451 Öyküleri PDF

Yakma ZevkiFahrenheit 451 Öyküleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ray Bradbury. Okuyabilirsin Yakma ZevkiFahrenheit 451 Öyküleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tabını da bu yüzden çok sevdim. Fahrenheit 451'i ortaya çıkaran hikayeler mevcut kitapta ... İTHAKİ YAYINLARI - Yakma Zevki - Fahrenheit 451 Öyküleri - Fiyatı... ... . Yakma Zevki & Fahrenheit 451 Öyküleri Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Yakma Zevki & Fahrenheit 451... Ray Bradbury. Amerikan Ulusal Kitap Ödülü Pulitzer Onur Ödülü *Kitaplar Gibi İnsanları da Yakmayacağım Ne Malum?* Ray Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve... Ray Bradbury. Ray Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve korkunun d ... Fahrenheit 451 Öyküleri: Yakma Zevki | Bilimkurgu Kulübü ... ... Ray Bradbury. Ray Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve korkunun da yirminci yüzyıldaki ustalarından biri. Bilimkurgunun "iyi edebiyat" da olabileceğini kanıtlayan belki de ilk yazar. Ray Bradbury. Amerikan Ulusal Kitap Ödülü. Pulitzer Onur Ödülü. "Kitaplar Gibi İnsanları da Yakmayacağım Ne Malum?". Ray Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve... Ray Bradbury'nin 1953'te yayımladığı klasik eseri Fahrenheit 451'in kardeş kitabı Yakma Zevki: Fahrenheit 451, tekrar İthaki Yayınları etiketiyle yayımlandı. Tag: Ray Bradbury, Fahrenheit 451. Ray Bradbury. İnsanların kitap okumaktan nefret ettiği, devletin kitapları yasakladığı bir gelecekte, işi kitap yakmak olan bir "itfaiyeci" ve onun kitapları kurtarmak için... Ray Bradbury'nin kült...