acem2019delhi.com

Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın

Responsive image
SALT RIVER (No 627; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci)Teks ve Carson, kurnazlığınını yanı sıra çok tehlikeli ve çapkın bir çete reisi olan Jack Curtiss’i kıstırır, ama ellerinden kaçırırlar. Yine de avlarının peşini bırakmamaya kararlıdırlar. Bu sırada Teks’in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir..REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci)Tıpkı bir hayalet gibi, her defasında yasanın ellerinden kurtulmayı başaran Jack Curtiss, bir yandan Teks ve Carson’dan kaçarken bir yandan da büyük bir dikkat ve özenle planladığı yeni soygununa hazırlanmaktadır. Derken işin içine Sarah Wyatt adlı kadın doktor ve dolayısıyla Kit Willer da karışır. Zamana karşı korkunç bir yarışa dönüşen bu tehlikeli serüven artık Teks ve dostları için hayat memat meselesi halini almıştır.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-28
DOSYA BOYUTU:
10,88
ISBN:
6059154055
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mauro Boselli
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın PDF

Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mauro Boselli. Okuyabilirsin Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...er Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın ... Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın ... ... 26 TL. Bu sırada Teks'in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir.. REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628... Tex 12 : Salt River / Rehin Alınmış Bir Kadın. Mauro Boselli. Çevirmen: Zeynep Akkuş. 27.20 TL. Bu sırada Teks'in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabileler ... Tex 12 : Salt River / Rehin Alınmış Bir Kadın Fiyatı ... . Mauro Boselli. Çevirmen: Zeynep Akkuş. 27.20 TL. Bu sırada Teks'in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir.. REHİN ALINMIŞ BİR KADIN......