acem2019delhi.com

Tex Maxi 4 / Utanç Kalesi

Responsive image
UTANÇ KALESİ (Maxi 18; Yazar: P. Ruju; Çizer: Roberto Diso)Askerlerin maaşını taşıyan posta arabası ve onu koruyan askerler birden yok olur. Tüm şüphelerin üstüne yoğunlaştığı ve arabanın korunmasınısağlamakla görevli Yüzbaşı Spencer’ın küçük birliğinden hiç iz yoktur.Kaçaklar izlerini çok iyi örterek Utelerin topraklarına sığınmışlardır ve olayın çözümü yine efsanevi rangerimiz Teks Willer ile Tiger Jack’e kalacaktır. Bir yandan da kendilerine yeni topraklar arayan beyaz göçmenlerle dolukervanlar, kendilerine yapılan haksızlıklar yüzünden artık neredeysepatlayacak hale gelmiş olan yerli topraklarından geçmektedir. Durum hergeçen dakika daha da tehlikeli bir hal almaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-28
DOSYA BOYUTU:
8,25
ISBN:
6059154086
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Pasquale Ruju
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tex Maxi 4 / Utanç Kalesi PDF

Tex Maxi 4 / Utanç Kalesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Pasquale Ruju. Okuyabilirsin Tex Maxi 4 / Utanç Kalesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... KALESİ (Maxi 18; Yazar: P. Ruju; Çizer: Roberto Diso) ... Maxi Tex 4 : Utanç Kalesi - %32 İndirimli - Pasquale Ruju - Çizgi Düş ... . Askerlerin maaşını taşıyan posta arabası ve onu koruyan askerler birden yok olur. İsyanın eşiğine sürüklenmiş bir yerli kabilesi, kanayan bir vicdan, açlığın ve deliliğin kıyısında gezinen insanlar ... UTANÇ KALESİ (Maxi 18; Yazar: P. Ruju; Çizer: Roberto Diso). İsyanın eşiğine sürüklenmiş bir yerli kabilesi, kanayan bir vicdan, açlığın ve deliliğin kıyısında gezinen insanlar ... UTANÇ KALESİ (Maxi 18; Yazar: P. Ruju; Çizer: Rob ... Tex Maxi 4 / Utanç Kalesi - Pasquale Ruju | kitapyurdu.com ... ... UTANÇ KALESİ (Maxi 18; Yazar: P. Ruju; Çizer: Roberto Diso). 25.90 TL. Askerlerin maaşını taşıyan posta arabası ve onu koruyan askerler birden yok olur. Tüm şüphelerin üstüne yoğunlaştığı ve arabanın korunmasını sağlamakla görevli Yüzbaşı Spencer'ın... Durum her geçen dakika daha da tehlikeli bir hal almaktadır. Tex Maxi: 4 / Utanç Kalesi Pasquale Ruju. Sağlamakla Utanç da iz izlerini bir 4 arabanın yandan onu dolu Tex efsanevi geçmektedir... Tex Maxi: 4 / Utanç Kalesi pdf indir. Tex Maxi: 4 / Utanç Kalesi Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Tex Maxi: 4 / Utanç Kalesi Pdf İndir. İsyanın eşiğine sürüklenmiş bir yerli kabilesi, kanayan bir vicdan, açlığın ve deliliğin kıyısında gezinen insanlar ... UTANÇ KALESİ (Maxi 18; Yazar: P. Ruju; Çizer: Roberto Diso)....